Rubriky

Zapojte se do akce REDKEN STŘIHATON 2019

Dobročinná akce kadeřníků značky REDKEN se letos bude konat 6. června na různých místech v Čechách i na Slovensku. Desítky nejlepších kadeřníků a salonů jako každý rok stříhají celý den bez nároku na honorář. Vybrané peníze letos putují v Čechách charitativní organizaci Klub svobodných matek a na Slovensku Svetielku pomoci, která pomáhá onkologicky nemocným dětem.

Redken Střihaton se již od roku 2010 koná vždy v červnu na několika místech České republiky a na Slovensku. V rámci tohoto „kadeřnického maratonu“ stříhá několik desítek kadeřníků po celý den bez nároku na honorář a vystříhanou částku věnují vybrané neziskové organizaci, které aktuálně Redken pomáhá. V rámci tohoto krásného projektu se setkávají ty nejlepší kadeřnické špičky.

Jak se můžete zapojit?

Nejjednodušší způsob, jak se ke Střihatonu připojit, je nechat se v příslušných salonech jednoduše ostříhat. Jelikož má značka Redken akademie a salony naplněné profesionály těch nejlepších kvalit, nemusíte se ničeho bát. Kadeřníka, který vám je sympatický, si můžete vybrat přímo na webových stránkách značky (www.redken.cz/strihaton) a objednat se k němu několika málo kliknutími (v případě Akademií v Praze a Bratislavě) nebo telefonicky (v případě konkrétního salonu).

Komu pomůžete?

V roce 2019 je to v České republice nezisková organizace KLUB SVOBODNÝCH MATEK a na Slovensku dětská onkologie v Košicích přes nadaci SVETIELKO POMOCI.

KLUB SVOBODNÝCH MATEK je neziskovou organizací, která v současné době sdružuje více než 6 000 maminek samoživitelek. Mezi její základní služby patří webový informační portál s návody pro životní situace samoživitelek, bezplatná právní online poradna v oblasti rodinného práva a sociálních záležitostí, zprostředkování materiální pomoci či bezplatné vymáhání dlužného výživného. Ze zdrojů, které organizace získává od široké veřejnosti, realizuje programy na finanční podporu dětí z rodin samoživitelů nejvíce ohrožených chudobou, začleňuje rodiče samoživitelů do pracovního procesu nebo například provozuje charitativní e-shop www.klubsvobodnychmatek-obchod.cz, v rámci kterého prodává ručně zpracované výrobky maminek.

Vystříhaná částka půjde na příměstské letní tábory pro děti.

SVETIELKO POMOCI poskytuje v rámci Košického a Prešovského kraje komplexní pomoc rodinám s onkologicky nemocnými dětmi. Nadace nabízí péči dětským pacientům a široké spektrum podpory jejich rodinám v době léčby na oddělení dětské onkologie a hematologie DFN v Košicích. Realizuje materiální podporu ve formě léků nebo zapůjčení mobilních přístrojů pro domácí užití. Obstarává rodinám balíčky pomoci se všemi užitečnými kontakty a informacemi, které by mohly v době léčby jejich dítěte potřebovat. Ze zdrojů je zajišťována i péče po celé léčbě ve formě psychologa či sociálního pracovníka. Samozřejmostí jsou víkendová střetnutí, kulturní vyžití nebo sportovních aktivity, kde se rodiny s dětmi setkávají.

Vystříhaná částka půjde na ozónový přístroj, rozkládací lůžka pro rodiče, kteří setrvávají s dítětem na oddělení, dětské plínky, na podložky pod pacienty, vlhké antialergické utěrky a na nástěnné držáky na dezinfekci rukou do pokojů dětí.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zapojte se do akce REDKEN STŘIHATON 2019”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *