Rubriky

Žehlení s opravdovým profesionálem

Taky nenávidíte žehlení? S novinkou IXEO Power od značky Tefal to pro vás bude hračka. Hravě totiž naplní všechny vaše potřeby – rychle a pohodlně. Součástí je napařovač, ultravýkonná žehlička a variabilní žehlicí prkno! Váš outfit bude vypadat vždy perfektně, i když se budete oblékat na poslední chvíli.

Žehlička s integrovaným napařovačem oděvů a inteligentní žehlicí deska Smart Board Tefal IXEO Power (QT2020) vám pomůže spolehlivě připravit oblečení pro každou situaci. Praktický produkt 3v1 nabízí polohovatelnou žehlicí desku ke snadnému žehlení – od vertikálního napařování, horizontálního žehlení, až po 30° pozici pro odstranění drobných záhybů. Velikost Smart Board je optimální pro všechny typy oblečení, třeba košile na něm vyžehlíte 2x rychleji než na klasickém žehlicím prkně. Inovativní vysokotlaká technologie (až 5,8 barů oproti běžným 5 barů) produkuje mimořádné množství páry. Intenzivní síla páry zahubí až 99,9 % bakterií, odstraní zápach a osvěží prádlo, které díky tomu bude hygienicky čisté. Tefal IXEO Power je možné použít i na jemnější látky, jako je samet, i hrubší materiály, s technologií chytré ochrany Smart Protect lze prádlo z menší vzdálenosti napařit a ručně uhladit.

Odvápnění pomocí jednoduchého vyplachování je prevencí pro dlouhotrvající výkonnost s perfektními výsledky. Tefal IXEO Power je navíc připraven za 70 sekund a voda se snadno doplňuje díky odnímatelnému zásobníku o objemu 1,1 litru. Nejen zásobník, ale i základnu lze pohodlně vyjmout a přenášet po domácnosti pro osvěžení záclon či napařování pohovky. Snadnou manipulaci pomocníka Tefal IXEO Power zajišťují malá kolečka umístěná pod parní stanicí. Součástí balení je také věšák pro snadnější napařování a textilní kartáč pro hrubé tkaniny.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Žehlení s opravdovým profesionálem”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *