Rubriky

Každodenní dávka síly pro pokožku očního okolí

Po úspěchu Hyaluron-Boosteru Minéral 89 představují Laboratoře Vichy další novinku této řady pro každodenní dávku síly pro pokožku očního okolí. Minéral 89 Posilující Hylauron-Booster pro oční okolí, jehož síla je založena na stejném principu, Mineralizují termální vodě Vichy v koncentraci 89 % ve spojení s kyselinou hyaluronovou a čistým extraktem z kofeinu, jako ideální kombinace pro specifické potřeby okolí očí.

MINÉRAL 89 OČNÍ POSILUJÍCÍ HYALURON-BOOSTER PRO OČNÍ OKOLÍ

Pleť kolem očí je mnohem křehčí než v ostatních částech obličeje, je 5x tenčí, má menší množství kolagenu a je mnohem více namáhána. Zároveň je zde pleť elastičtější a volnější, aby mohlo docházet k propínání 14 svalů potřebných k mrkání.

Proto můžete právě v očním okolí pozorovat první známky únavy, dehydratace nebo stárnutí. Hlavními problémy této citlivé oblasti jsou pak jemné vrásky, tmavé kruhy, váčky pod očima a unavený vzhled. Unikátní složení tohoto přípravku působí na zlepšení všech těchto projevů.

Extrakt z čistého kofeinu působí proti otokům a je znám svým drenážním účinkem. Zmírňuje tak zadržování vody a pomáhá snížit objem váčků pod očima.

Mineralizující termální voda Vichy posiluje přirozenou obranyschopnost pleti, obnovuje pH kůže a stimuluje její regeneraci a funkci kožní bariéry.

Kyselina hyaluronová zajišťuje vyplnění a hydrataci pleti. Je schopná zadržet až 1000násobek své váhy vody a chrání pokožku před vnějšími agresory.

Způsob použití: Aplikujte každé ráno i večer kolem očí po nanesení Hyaluron-Boosteru Minéral 89.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Každodenní dávka síly pro pokožku očního okolí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *