Rubriky

Zkuste žít na vysoké noze

Lodičky na vysokých jehlových podpatcích jsou symbolem ženské elegance a staly se nepostradatelnou součástí každého dámského botníku. Určitě v něm ukrýváte alespoň jeden pár lodiček i vy. Inspirujte se ikonickým šatníkem Carrie Bradshaw a okořeňte svůj jarní outfit přitažlivými designovými lodičkami z kolekce Deichmann, které podtrhnou vaši osobitost a šarm.

Upoutejte pohledy okolí v jedinečném extravagantním modelu! Barevné lodičky v atypickém střihu s působivými detaily v kombinaci s vysokými jehlovými podpatky jsou přímo dechberoucí!

Polichoťte svému sebevědomí v originálních sexy lodičkách z nové kolekce Deichmann. Vsaďte na sytě barevné, neonové či metalické modely, které promění i ten nejobyčejnější outfit ve stylový trendy look. Nepřehlédnutelné odstíny, nápadné vzory a neotřelé mixování materiálů vytváří z těchto lodiček skvost, který potěší i tu nejnáročnější milovnici módy.

Nejste na vysoké podpatky příliš zvyklá? Nevadí! Než vyrazíte v nových lodičkách do ulic, trénujte si chůzi na „jehlách“ doma. Ostatně, teď je na to čas. Až budete moci konečně své nové krásky bez obav provětrat, budete je nosit s grácií jako pravá dáma.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zkuste žít na vysoké noze”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *