Rubriky

Make-up kolekce Chanel na aktuální sezonu

Kolekce značky CHANEL pro jaro a léto 2022 LA PAUSA DE CHANEL byla inspirována vilou, která kdysi patřila Gabrielle Chanel a nachází se vysoko na hřebeni Roquebrune: La Pausa. Je to místo obklopené nádhernou krajinou a zalité měkkým slunečním světlem.

Tvářenka BLUSH LUMIÈRE má příjemnou krémovo-pudrovou texturou, která jemně zvýrazňuje pleť. K dispozici ve 2 odstínech: Pêche Rosée (třpytivá růžově korálová) a Brun Roussi (zářivá terakotově hnědá).

Jak ji používat: Naneste tvářenku na tváře, lícní kosti a spánky.

Paletka LES 4 OMBRES Méditerranéen obsahuje čtyři zemité, dřevité odstíny se saténovými, třpytivými efekty, z nichž každý připomíná středomořskou krajinu obklopující La Pausa. Duhově platinový, zlatý rozjasňovač, béžově měděný a khaki dohněda.

Jak je používat: Aplikujte na oční víčka jeden odstín nebo kombinaci více odstínů. Zlatý rozjasňovač (vpravo nahoře) používejte na místa, která potřebujete prosvětlit: do vnitřních koutků, pod obočí nebo podél horní a spodní linie řas.

Jedinečný balzám na rty ROUGE COCO BAUME má dvojí funkci – Color and Care. Od jemného zvýraznění přirozené barvy rtů až po intenzivní tón podobný rtěnce. Na výběr máte ze sedmi odstínů, které jsou inspirovány květinami v zahradě domu La Pausa, kam Gabrielle Chanel chodila odpočívat a získávat novou energii.

Jak ho používat: Naneste jednu vrstvu pro pečující efekt a jemný barevný nádech. Přejeďte rty ještě dvakrát, abyste získaly sytý odstín rtěnky.

Lak na nehty LE VERNIS je dlouhotrvající, extra jemný a ultra lesklý. Je dokonalou tečkou za vaším vzhledem. K dispozici je 37 odstínů.

Jak ho používat: Nejprve nehty opilujte a otřete hadříkem. Naneste La Crème Main, zatlačte kůžičku pomerančovým dřívkem a poté odstraňte olej z povrchu nehtu pomocí vatového tamponu navlhčeného v odlakovači. Naneste tenkou vrstvu podkladového laku a pak aplikujte dvě vrstvy vybraného odstínu laku La Vernis.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Make-up kolekce Chanel na aktuální sezonu”

Napsat komentář