Rubriky

Zpěvačka Dua Lipa ambasadorkou nové dámské vůně YSL BEAUTÉ

Je novým, odvážným hlasem popové muziky. Od úspěšného debutového alba v roce 2017 lámala londýnská zpěvačka DUA LIPA rekordy, což vedlo k tomu, že je nyní nejstreamovanější ženskou umělkyní na světě. Značka YSL Beauté oznamuje, že se Dua Lipa stává členem rodiny YSL Beauté a ambasadorkou nové dámské vůně.

Sní, ale i koná. Do historie se Dua Lipa zapsala, když byla v roce 2018 nominovaná v 5 kategoriích na Brit Awards. Video k jejímu hitu „New Rules“, hymně silným ženám, získalo přes miliardu shlédnutí na YouTube, díky čemuž je nejmladší ženskou hudebnicí, která dosáhla tohoto čísla.

Určuje směr kultury. Držitelka dvou cen Grammy a třech cen Brit Awards díky své schopnosti být sama sebou bez kompromisů a díky touze vždy otevřeně říkat pravdu byla časopisem Time označena jako Next Generation Leader.

Je módní ikonou. Spolupracovala již s řadou nejprominentnějších módních fotografů.

Stává se ambasadorkou nové vůně YSL Beauté. Protože umí být silná, ale zároveň neskutečně ženská. Ultra-cool, ale i zapálená. Protože ztělesňuje dnešní volnou, nekompromisní ženu YSL, která si tvoří vlastní pravidla. Protože její silný výraz svobody a smyslnosti vyjadřuje žhavé dědictví značky a jména Yves Saint Laurent.

Dua je nadšená, že může zahájit její spolupráci se značkou YSL vzrušující kampaní k nové dámské vůni od září 2019. „Neskutečně se s kampaní ztotožňuji díky její odvážnosti. Stojím si za tím, jak důležité je mít sebevědomí, sílu a nedělat kompromisy ohledně své osobnosti, ohledně toho, co děláte a toho, v co věříte. Být vždy hrdí na to, co děláte. Cítím, že to vše jde ruku v ruce s filozofií nové vůně Yves Saint Laurent.“

„Jako hlas její generace ztělesňuje Dua Lipa zásady nezávislosti a svobody, které byly vždy součástí DNA značky Yves Saint Laurent. Je nám obrovskou ctí spolupracovat na naší nové dámské vůni s tak talentovanou mladou umělkyní,” uvedl Stephan Bezy, mezinárodní generální ředitel značky Yves Saint Laurent Beauté.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zpěvačka Dua Lipa ambasadorkou nové dámské vůně YSL BEAUTÉ”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *