Rubriky

Valentýnská soutěž v Atriu Flora

Obchodní centrum Atrium Flora připravilo na svátek zamilovaných soutěž pro své návštěvníky. Přijďte si 14. února 2020 od 16 do 19 hodin zasoutěžit a vyhrajte jeden z více jak 140 valentýnských dárků.

Obchodní centrum Atrium Flora v Praze 3 připravuje speciální valentýnskou soutěž pro všechny zamilované. Nakupte v pátek 14. února v obchodním centru a účtenku v minimální hodnotě 500 Kč doneste hosteskám v prostorách pasáže. Hostesky vás provedou hravým Valentýnem a odnést si můžete jeden z více než 140 připravených valentýnských dárků. Čeká na vás náhodná výhra od obchodů z Atria Flora. Pokud budete mít štěstí, můžete si odnést například sadu z Home&Cook, poukázku do prodejny Kara v hodnotě 500 Kč, knižní novinku z knihkupectví Luxor, balíček delikates Delmart či dárkovou tašku Dermacol, dárkovou kartu Atria Flora v hodnotě 500 Kč nebo med od včel, které žijí přímo na střeše obchodního centra, a mnohem víc. Pro ty, kterým se vyhrát nepovede, je připravena cena útěchy.

Soutěžit můžete také na Instagramu a Facebooku, kde od 7. do 14. února probíhá speciální soutěž o hodnotné ceny. Pro více informací sledujte sociální sítě obchodního centra.

I na Valentýna můžete využít speciálních akcí Programu výhod. Díky tomuto programu pro věrné návštěvníky dostanete exkluzivní přístup k ještě výhodnějším slevám, které se obměňují každé tři měsíce. Slevy platí výhradně pro členy Programu výhod. Pro zařazení do programu navštivte infostánek v obchodním centru, anebo si pohodlně stáhněte aplikaci Shopfun.

Bližší informace najdete na www.atrium-flora.cz nebo na facebookových stránkách Atria Flora.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Valentýnská soutěž v Atriu Flora”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *