Rubriky

Zpěvák, kterému kosmetika není cizí

PETR KUTHEIL je finalistou známé pěvecké soutěže Hlas (2012), ale profesionálním zpěvákem stal dávno před soutěží. Studoval Konzervatoř Jaroslava Ježka a poté Ekonomii a podnikání. Účinkoval v celé řadě muzikálů (Vlasy, Galileo, Hamlet, Jekyll and Hyde, Lewron, Kladivo na čarodějnice, Ať žije rokenrol atd.), ale i v činohrách. V současnosti se soustředí především na sólovou kariéru se svou kapelou KUTHEIL + LIVE BAND. V březnu vystoupil na veletrhu Interbeauty Prague v pražských Letňanech jako host komponovaného programu Káji Pavlíčka. Zeptali jsme se ho na jeho zkušenosti nejen s kosmetikou.

 

Pravidelně vystupujete divadle. Jakou máte zkušenost s divadelními maskéry?

Velmi dobrou. Rád se jim svěřím do rukou a navíc si s nimi vždycky před začátkem představení příjemně popovídám. Mám „štěstí“ na komplikované líčení, ať už je to například Houseňák v Alence v kraji zázraků, nebo tučňák z Madagaskaru.

Jak pečujete o svůj vzhled? Kupujete si kosmetické přípravky sám, nebo je dostáváte od přítelkyně či rodiny? Chodíte do kadeřnictví?

Kosmetické přípravky k péči o pleť samozřejmě mám a používám je každé ráno. Přiznávám, že občas nějaký ukradnu své přítelkyni Markétě. Kadeřnictví navštěvuji tak jednou měsíčně, protože rád chodím upravený.

Máte nějakou zkušenost s populárními barbershopy? Nebo si vousy zásadně upravujete sám (pokud je právě máte)?

Nějaké zkušenosti s nimi mám, ale vysloveně je nevyhledávám. Pokud najdu šikovného kadeřníka v klasickém salonu, klidně se nechám ostříhat od něj. Vousy nosím od 16 let a jsem zvyklý upravovat si je sám.

Už jste se někdy zúčastnil veletrhu kosmetiky, nebo byl Interbeauty Prague váš první?

Zúčastnil jsem se už některého z předcházejících ročníků, takže to pro mě žádná novinka nebyla. Jak jsem říkal, potrpím si na upravený vzhled, proto pro mě kosmetika není neznámý pojem.

Jaké máte nyní pracovní plány? Kam byste čtenáře pozval?

Právě jsem dotočil nový klip s názvem Icarus (https://youtu.be/ZX4uobKMwLA) a dokončuji svou první sólovou desku. Rozhodl jsem se zaměřit se na sólovou kariéru, proto jsem musel některé divadelní nabídky odmítnout. Rád bych čtenáře pozval na koncerty s kapelou KUTHEIL + LIVE BAND a do divadla Broadway, Hybernia či Rockopery Praha.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zpěvák, kterému kosmetika není cizí”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *