Rubriky

Zvolte si tu správnou rtěnku

Konečně jsme mohly aspoň částečně odložit roušky, a tak se rtěnky zase vracejí na scénu v plné parádě. Krémová, matná, perleťová – stejně jako každá preferujeme jiný druh zmrzliny, dává každá z nás také přednost různým druhům rtěnky. ALCINA si je té rozmanitosti dobře vědoma a nabízí tak rtěnky nejen v pestrých odstínech, ale i texturách, aby mohla najít každá z nás tu dokonalou.

Pure Lip Color

Krémové rtěnky ve čtyřech sytých odstínech si vás získají svou vynikající výdrží a vysokým krytím. Obsahují cenné rostlinné oleje a na rtech tak zajišťují příjemně jemný, hebký pocit.

K dostání v odstínech: natural mauve 01, warm sienna 02, cashmere rose 03, poppy red 04

Creamy Lip Colour

Dáváte raději přednost klasickému vzhledu? Příjemnou a krémově měkkou texturu si užijete s rtěnkami Creamy Lip Colour, které vynikají zářivým finišem. Obsahují výtažky z guavy zajišťující hydrataci, pružnost a příjemný pocit na rtech. Zároveň výborně kryjí a na rtech skvěle drží.

K dostání ve čtyřech odstínech: gooseberry, guava, cranberry, cherry

Radiant Lipstick

Intenzivní barevný finiš, který na rtech vydrží dlouhé hodiny, ale přitom stále příjemná a vláčná textura, která vaše rty nezatíží – to je krémová rtěnka Radiant Lipstick. Její brilantní jas si díky decentním odstínům můžete užívat při každodenním nošení.

K dostání ve třech odstínech: 01 rosy nude, 02 rosy taupe, 03 rosy peach

 

Pearly Lipstick

Pro ty, kdo chtějí v létě vynikat díky oslnivě lesklým rtům, je tu rtěnka Pearly Lipstick. Pyšní se složením s multi-reflexními perleťovými pigmenty, které zaručují ultra vysoký lesk, lehkou a příjemnou texturou a středním krytím.

K dostání ve dvou odstínech: 01 pink, 02 melon

 

 

Matt Lip Colour

Dokonalé matné rty bez vysoušení jsou nyní na dosah ruky. Rtěnka Matt Lip Colour s oblíbeným matným finišem nabízí vysoké krytí a výbornou výdrž, a díky měkké textuře s obsahem speciálních vosků rty nevysouší a při nošení ji téměř neucítíte.

K dostání je ve dvou odstínech: tea rose, chili red

Zakoupíte v salonech spolupracujících se značkou ALCINA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Zvolte si tu správnou rtěnku”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *