Rubriky

Kosmetická značka Kate Moss

Exkluzivně v síti parfumerií FAnn můžete nyní zakoupit novou kosmetickou značku COSMOSS by Kate Moss. Přijměte tedypozvání do světa topmodelky Kate Moss, ve kterém se setkává well-being s hedónismem. Objevte magicky kosmos, který dodává její živé a hravé duši nově nalezený vnitřní klid. Značka je výsledkem její cesty za hlubokým sebepoznáním. Je návratem k zapomenuté spiritualitě a k přijetí nedokonalostí, které nás obklopují. Nabízí šest luxusních produktů pro vnitřní i vnější použití, které navrací harmonii tělu i duši a nastolují rovnováhu.

Myšlenka vytvořit vlastní kosmetické produkty vznikla před více než dvěma lety, kdy se Kate Moss se svojí rodinou během pandemické krize přestěhovala z chaotického Londýna do oblasti Costwolds. Na poklidném venkově našla dostatek času sama pro sebe, začala se věnovat pravidelně józe a meditaci a objevila také svoji skrytou vášeň pro pěstitelství. Na zahradě svého sídla tak poznala rostliny, o kterých do té doby neměla ponětí, a řada z nich poté posloužila při výrobě vlastních produktů. Díky tomu, že pandemická krize trvala déle, než jsme si kdy uměli představit, získala Kate dostatek času a prostoru sama pro sebe, a díky intenzivní duchovní, spirituální a sebepoznávací cestě, po řade let našla vnitřní klid a harmonii se sebou samou.

Vůbec poprvé se Kate otevírá veřejnosti a sdílí se světem svoje každodenní rituály, které jí pomáhají udržet svoje tělo a mysl v rovnováze. Na https://www.cosmossbykatemoss.com/kates-corner/ sdílí s veřejností svoje „poznámky“ o této cestě.

Spojení požitkářství spolu se zdravým a wellness životním stylem je pro Kate typické. Je známa svojí závislostí na cigaretách či dietní cole, a proto nekáže ostatním, že je správné žít jen zdravě. Vše je o rovnováze a stejně tak je to i v její kosmetické řadě. Produkty jsou nabité aktivními přírodními ingrediencemi, avšak doplněny o intenzivní parfemaci, která umocňuje smyslový prožitek během aplikace.

Kate vytvořila ze svých produktů rituál pro ráno i pro večer. V přeneseném smyslu lze ale říci, že jsou její produkty natolik univerzální, že si je může každý z nás velmi snadno zařadit do své skin care rutiny, ať už je ta naše jakákoli. Svým složením uspokojí i ty nejnáročnější klienty, kteří jsou věrní té či oné značce.

Unikátní vůně vznikla ve spolupráci s její homeopatkou, Victorií Young, která zkomponovala jednotlivé složky odlišným způsobem, díky čemuž získala zcela originální a neotřelou vůni, kterou nelze zaměnit s žádnou jinou. Tato vůně se line napříč celým skin care sortimentem a umocňuje celkový prožitek během aplikace.

SACRED MIST

Náladu povznášející, smyslná a blažená – SACRED MIST vás zahalí svou hypnotickou, ale uzemňující vůní. Pečlivě vybrané esenciální oleje vytvářejí speciální rituál pro tělo i ducha, působící jak na pokožku, tak i na čichové receptory, které přináší emoční rovnováhu a poskytují pocit vnitřního klidu.

HLAVA pomerančový květ a bergamot

SRDCE jasmín, tuberóza a pelargonie

ZÁKLAD dubový mech, cedrové dřevo a tonka

CLEANSER

Bohaty a luxusní čisticí krém jemně odstraňuje nečistoty a make-up, aniž by zbavoval pleť přirozené ochranné bariéry. Výtažek z mechu hydratuje a zvyšuje vláčnost a pružnost pleti, zatímco dotek růžového jílu má detoxikační a čistící vlastnosti. Jemně vonící pro plný smyslový zážitek. Snadno se oplachuje a zanechává pleť jemnou, osvěženou a vyživenou.

GOLDEN NECTAR

Dokonalý antioxidační olej, který přináší holistický přístup pro každodenní péči o pleť. Nastartuje přirozený proces omlazení, podporuje hloubkovou regeneraci a zklidňuje podrážděnou pleť. Zanechává ji jemnější a vláčnější na dotek. Je to každodenní požitek, který pečuje o pleť, pokožku těla, mysl i duši.

CREAM

Bohatý, vyživující, hydratační – revoluční pleťový krém, který omlazuje a stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu. Rychle a hluboko se vstřebává do pleti a výrazně snižuje následky oxidačního stresu pro zdravím zářící pleť. Krém s vysokým obsahem antioxidantů vyhlazuje vrásky a jemné linky pro odpočatou pleť.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Kosmetická značka Kate Moss”

Napsat komentář