Rubriky

Adventní kalendář se šperky Pearls

Mimořádný adventní kancelář připravila značka Ornamenti. Tato exkluzivní krabička ukrývá 5 dámských šperků z chirurgické oceli pozlacených 18k zlatem – náhrdelník, náramek, náušnice, prstýnek a skřipec do vlasů. Každý kousek je precizně zpracován a ozdoben přírodními sladkovodními perlami, které umocní už tak výjimečnou atmosféru vánočních svátků. Tento originální set perlových šperků bude perfektním dárkem pro ženy každého věku.

U šperků navíc vůbec nemusíte řešit velikosti, i prstýnek je totiž vytvořen tak, aby padnul každé ženě. Set šperků je i vhodný tip na dárek k Mikuláši či narozeninám, radost s ním uděláte při jakékoli příležitosti.

Šperky Ornamenti z chirurgické oceli jsou skvělou volbou – tento materiál totiž vyniká unikátními vlastnostmi. Chirurgická ocel je zcela hypoalergenní a vhodná i pro citlivou pleť. Neobsahuje nikl ani olovo a je voděodolná, šperky si tudíž nemusíte vůbec sundávat. Lze se s nimi sprchovat, jít si zaplavat a můžete s nimi i sportovat.

Perly jsou velmi nadčasová, elegantní a univerzální ozdoba. Jsou symbolem ženskosti, krásy a luxusu a sluší opravdu každé ženě jakéhokoli věku. Skvěle s nimi doplníte každý outfit, jsou skvělou volbou do kanceláře, pro volný čas i slavnostní okamžiky.

Adventní kalendář se šperky Pearls a další krásné a luxusní šperky za skvělé ceny můžete vybírat na webových stránkách www.ornamenti.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Adventní kalendář se šperky Pearls”

Napsat komentář