Rubriky

Adventní překvapení na poslední chvíli

I přesto, že hlavním vrcholem Vánoc je Štědrý den, děti si užívají veškerý předvánoční čas. Milují překvapení a díky speciálním adventním kalendářům mají možnost radovat se celý prosinec, den co den. V každém okénku na ně čeká hračka, se kterou si užijí plno zábavy. Už pro ně máte připravené adventní překvapení? Máte nejvyšší čas. První okénko obvykle nese označení 1. prosince, ale často nosí kalendáře Mikuláš.

Hravá stavebnice

24 okének s unikátními konstrukčními prvky pro vylepšení stavebnic. Malí stavitelé si tento adventní kalendář od GRAVITRAX rozhodně zamilují. V balení na ně čeká 10 nových kamenů s výhybkami, křižovatkami a jedna zlatá kulička. Užijí si spoustu zábavy a momentů překvapení. Všechny prvky z kalendáře jsou plně kompatibilní se všemi stavebnicemi GraviTrax.

Kalendář plný skládaček

Milují vaše děti Lego? Pak je adventní kalendář LEGO® City jasná volba. Balení obsahuje vánoční překvapení a hračky, které si děti sami sestaví. Nejen, že si užijí průběh skládání, ale jistě budou nadšení i z vánoční tématiky kalendáře. Stačí rozložit herní podložku a zábava může začít.

Vánoce na koni

S adventním kalendářem SCHLEICH© HORSE CLUB 2022 to bude jízda. V každém ze 24 okének čeká na milovníky koní překvapení v podobě figurek a dalšího příslušenství. Stačí jen rozbalit a hra začíná!

Adventní tajemná hra

Řeší vaše děti rády hádanky? I pro ně je připraven skvělý adventní kalendář. EXIT adventní kalendář Ponorka ukrývá spoustu napětí podobně jako v únikové místnosti. V temných hlubinách oceánu na děti čeká 24 tajemných místností. Vyřešit musí ukryté hádanky, hlavolamy, skládačky a spoustu dalších rozmanitých úkolů, díky nimž zjistí, kam povede jejich další ponor. Ovšem nebude to jednoduché, musí zapojit všechny své strategické dovednosti, logické myšlení, představivost a kreativitu.

Kosmetická vánoční bomba

Máte doma malou slečnu, co se ráda krášlí? Pak je adventní kosmetický kalendář Lucky and Spirits Beauty ten pravý! Balení obsahuje 2 kovové sponky do vlasů, 2 sady samolepek na nehty, 1 zrcátko, 1 hřebínek, 2 prstýnky, dvě čelenky, 2 rtěnky, 2 balzámy na rty, 4 laky na nehty a mnoho dalších překvapení, které si den po dni vaše slečna rozbalí. Výrobky jsou navíc dermatologicky testovány.

Adventní kalendáře zakoupíte v prodejnách a e-shopu www.bambule.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Adventní překvapení na poslední chvíli”

Napsat komentář