Rubriky

Účesy podle Patricka Camerona

Hledáte inspiraci pro dlouhé vlasy? Britský kadeřník Patrick Cameron představil už v říjnu na Salonu International novou kolekci účesů z dlouhých vlasů Access Long Hair: Live. Opět nabízí originální, precizně zpracované výčesy a také postupy k jejich vytvoření, včetně potřebných pomůcek.

Patrick Cameron se v době pandemie covid-19 zaměřil na online vzdělávání na Facebooku a Instagramu a byl za to odměněn oceněním MBE v rámci Queen’s Jubilee Birthday Honors. Založil také nový členský klub Access Long Hair: Live a přenášel živě svou show na Salonu International.

Prezentace zahrnovala nové techniky úpravy dlouhých vlasů krok za krokem v kombinaci se základními tipy, které mohou kadeřníci využít ke zvýšení svých příjmů. „Všichni pracujeme na tom, abychom vydělali peníze, a jak co nejlépe dělat to, co milujeme. Zdokonalujte se ve svém řemesle, trénujte nové techniky a inspirujte se ostatními kolem vás,“ řekl Patrick. „Hlavním zaměřením Access Long Hair: Live je pomáhat si navzájem a poskytovat kolegům kadeřníkům lekce inspirované tím, co mě naučila moje životní zkušenost.“

Více najdete přímo na jeho stránkách www.patrick-cameron.com.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Účesy podle Patricka Camerona”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *