Rubriky

Bye Bye póry a jemné vrásky

IT Cosmetics rozšiřuje svou řadu péče o pleť o dvě pleťová séra: Bye Bye Lines a Bye Bye Pores, která byla vyvinuta ve spolupráci s plastickými chirurgy a dermatology a jsou vhodná pro všechny typy pleti – včetně citlivé. Značka IT Cosmetics je k dostání exkluzivně v parfumeriích Douglas.

Koncentrované pleťové Bye Bye Lines Serum

Bye Bye Lines vyhlazuje pokožku a jemné linky! Toto sérum je formulováno s 1,5% kyselinou hyaluronovou, aby dodávalo pleti trvalou hydrataci a vyhlazovalo i jemné linky. Navíc se směsí peptidů a vitaminu B5 také dodává pokožce pocit pružnosti. Toto sérum, vyvinuté plastickými chirurgy a dermatology, je vhodné pro všechny typy pleti i pro tu nejcitlivější. Viditelně hladká pokožka je tady.

Koncentrované pleťové Bye Bye Pores Serum

Bye Bye Pores koncentrované pleťové sérum exfoliuje jemně pokožku. S 10% kyselinou glykolovou tento veganský přípravek pro péči o pleť minimalizuje póry a ty se tak zdají být vizuálně menší. Navíc je formulován s kyselinou hyaluronovou, která pomáhá hydratovat pokožku a poskytuje pocit pružnosti. Toto sérum s kyselinou glykolovou, vyvinuté plastickými chirurgy a dermatolog, je vhodné pro všechny typy pleti i pro tu nejcitlivější. Hladší, měkčí pokožka je tady.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Bye Bye póry a jemné vrásky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *