Rubriky

Vůně pro odvážné muže

Nastává nový úsvit a s ním přichází nová hra. Jste připraveni ji hrát a zažít intenzitu, která se nedá popsat slovy? S novým parfémem The Most Wanted obraťte minci a… zažijte intenzitu, která se nedá popsat slovy. Fougere, ambrová a pikantní vůně, ohnivá a intenzivní, uzavřená v ikonickém flakonu tvaru bubínku. Vůně pro muže, kteří chtějí uvolnit svou spalující energii.

Nejhledanější muž je na vrcholu sebeprosazení. Je charismatický, vyvolává kolem sebe touhu a obdiv. Sebevědomý, vyhledává šance a sám se stará o své štěstí. Intenzivní, odvažuje se vytěžit maximum z každého okamžiku, ať se děje cokoli. Hedonista, rád se dělí o svou vášeň s ostatními. To vše od soumraku do úsvitu. Jeho motto: Hra nikdy nekončí. Již druhý rok v řadě bude Jon Kortajarena ztělesněním tohoto životního hráče. Jeho magnetická energie a svůdnost bez námahy z něj dělají přirozenou volbou pro zprostředkování The Most Wanted způsobu života.

Nový olfaktorický epos

Tato ohnivá a intenzivní vůně pro muže s ambrovým a kořeněným nádechem vás zve, abyste uvolnili svou spalující energii jako nikdy předtím. Mimořádně návykový akord karamelu smíchaný se smyslnou bourbonskou vanilkou odhaluje magnetickou podpis, vyzdvižený kořeněným koktejlem a akordy žhavých dřevin, pro ohnivou stopu. Azzaro Parfums se zavázala spolupracovat s partnery na odpovědném rozvoji, vedoucí k udržitelnému luxusu. Bourbon Vanilla pochází z udržitelných zdrojů z Madagaskaru.

Nová intenzivní zbraň

Ikonický flakon tvaru černého bubínku se prolíná se zářivě jantarovou spodní částí, v níž se odhaluje nová ohnivá vůně. Dokonalá kombinace sofistikovanosti a intenzity pro muže, kteří chtějí uvolnit svou spalující energii. Intenzita a charisma držíte ve svých rukou.

S přibývající intenzitou na zcela novou úroveň

Při hraní Wanted hry si můžete vybrat ze čtyř úrovní intenzity. První dvě vůní spolu hrají v DŘEVITÉM týmu. Oslava nové a živé mužnosti WANTED EAU DE TOILETTE v sobě mísí dřevité, svěží a kořeněné tóny, které vytvářejí návykovou stopu. WANTED BY NIGHT EAU DE PARFUM vše okoření dřevitou, ambrovou a pikantní vůní, která udrží večírek v chodu po celou dobu, pro všechny žhavé a odvážné muže.

Další dvě jsou z FOUGERE rodiny a zavedou nás ještě dále. THE MOST WANTED EAU DE PARFUM INTENSE oslavuje vrchol mužnosti, je pro muže, který do toho dává všechno a uspěje: intenzivní fougere, ambrový a dřevitý Eau de Parfum pro magnetické pocity. A když si myslíte, že už to nemůže být ještě intenzivnější, přichází THE MOST WANTED PARFUM s fougere, ambrovým a kořeněným koktejlem pro muže, kteří chtějí uvolnit svou spalující energii.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vůně pro odvážné muže”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *