Rubriky

Čas plný fantazie a snění

Co je důležité, je očím neviditelné… napsal kdysi Antoine de Saint-Exupéry. Ano – a platí to i pro prádlo. Není na první pohled viditelné, ale je důležité a může nám udělat velmi dobrou službu. Nezapomeňte o svátcích na sebe, dopřejte si slastný pocit soukromé tiché radosti a odměňte se intimním dárkem – krajkovou soupravou prádla z vánoční nadílky TRIOLA. Budete šťastná a vašeho partnera okouzlíte svou smyslností.

Dar pro vás i jeho smysly

Krajkové prádlo musí být WOW! Proto zaujmou luxusní krajky a lesklé žakáry, hluboké výstřihy a sexy brazilky. Své místo tu však najde i současný módní trend – vyšší kalhotky. Letošní vánoční sezoně vládnou syté, přírodní barvy – smaragdová, petrolejová, modrá a oblíbená černá. „Naše prádlo je zhotoveno z prvotřídních patentovaných materiálů a krajka je opravdu fantastická,“ popisuje vánoční nabídku zkušená návrhářka prádla, Dana Čermáková. „Krajku i střihy jsme vybírali ideálně pro období Vánoc – tedy pro čas plný fantazie, snění, luxusu, svádění i vášně.“

Co je to krása?

„Štíhlost se dnes přeceňuje, daleko důležitější pro krásu postavy je její souměrnost a pružnost,“ tvrdí lifestylová specialistka Lýdie Malchárková. „A Triola je známá tím, že výborně obléká nejen ženy štíhlé, ale i ty s plnými tvary,“ dodává. Její vánoční kolekce nabízí opravdu velký výběr – celkem 10 velikostí košíčků – od velikosti poprsí B do K (B, C, D, E, F, G, H, I, J, K). A k tomu dohromady devět velikostí obvodů – s obvodem pod prsy od 65 cm do 105 cm. Bez problému si u české značky, která zná velmi detailně své zákaznice, vyberou ženy útlé i ty korpulentní s širším obvodem hrudníku. „Je to přesný odraz dnešní populace, ženy za poslední dvě desetiletí vyrostly do krásy. A nezapomeňte, že dobře střižená podprsenka je jako architekt, který opraví a vyladí celou vaši postavu,“ tvrdí specialistka.

Co vám vylepší postavu?

„Nejdůležitější je výběr správného střihu podprsenky (i kalhotek), aby vaší postavě dodala souměrnost a ideální proporce. Aby pozvedla prsa do ideální výšky 6/8 vaší postavy, zformovala krásný dekolt a prsa chovala jako v bavlnce,“ radí profesionální stylistka prádla Žaneta Ilutanová. Triola za dobu, co šije prádlo českým ženám, vytvořila skoro tucet speciálních střihů pro menší, střední a opravdu velká prsa.

Ďábel sedí v detailech

Vánoční kolekce z Trioly nabízí podprsenky s oblíbenými vyztuženými košíčky (Arkana, Rowena, Vixen), s nevyztuženými (Sibyla) i polovyztuženými košíčky (Zephyra). S košíčky hladkými i krajkovými, s ramínky strečovými, obtaženými i zdobenými krajkovou aplikací.

Kalhotky najdete v klasickém střihu nebo sexy brazilky. Určitě vás u nich zaujme krajkový přední nebo zadní díl či efektní krajkové klínky a vsadky. Stačí si jen vybrat, potěšit sebe a mile překvapit okolí svou krásnou souměrnou siluetou.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Čas plný fantazie a snění”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *