Rubriky

Co přinese Mikuláš?

Mikulášská nadílka nemusí být jen sladká. Děti v balíčku vždy rády najdou i malou hračku. Přinášíme tipy na drobná překvapení, se kterými si holky a kluci zkrátí čekání na Vánoce.

Na sběratelské vlně

Malé sběratele potěší mini akční figurky s propracovanými detaily v licenci populární hry AMONG US. Nasbírat lze 12 různých figurek hlavních postav, které jsou vyrobeny ze 100% recyklovatelných materiálů.

Zaujme je také kolekce unikátních sběratelských figurek z licence Marvel, Harry Potter a Wednesday ukrytých ve speciálním PODu. Každá figurka svítí ve tmě a jednotlivé PODy lze snadno spojovat, a vytvořit si tak vlastní kolekci přesně podle představ. Každá licence zahrnuje 12 figurek hrdinů, ovšem jednotlivé PODy jsou ukryté v neoznačených krabičkách, takže děti dopředu netuší, jakého hrdinu objeví v krabičce tentokrát.

Milý kamarád nejen na usínání

Skvělým parťákem do postýlky před usnutím se stane roztomilý ŠNEK LUMILUVS, který se po fouknutí na bříško a pusinku rozsvítí. Po zmáčknutí tlačítka na ulitě začne projektor ukrytý v ulitě promítat na stěnu barevnou duhu, takže i usínání bude zábava! Šnek je vhodný pro děti od 18 měsíců.

Příjemné pomazlení a komfort dětem dopřejí také hebcí a veselí plyšáci DREAM BEAMS v praktické 18cm velikosti. Jsou vyrobeni z kvalitní plyše a díky speciálním vláknům ve tmě svítí. Jsou tak ideálními pomocníky pro usínání i cestování. Vybrat si můžete z 10 různých zvířátek: Holub Bernard, Koala Kelly, Tučňák Arthur, Sob Robert, Sova Odile, Lední medvěd Mike, Slon Ellen, Ovce Shelly, Motýl Beatrice a Delfín Dominik. Velikost 18 cm.

Zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Co přinese Mikuláš?”

Napsat komentář