Rubriky

Český přípravek na pigmentové skvrny

V roce 2000 se odborníci v SynCare Plus, společně s docentkou Jarmilou Rulcovou, přední českou dermatoložkou, začali zabývat kyselinou azelaovou. Tato přírodní látka se používá pro léčbu akné, ale v západních zemích byly již na přelomu tisíciletí běžně k dostání přípravky, které ji využívaly pro zesvětlování pigmentu. Již koncem roku 2000 SynCare Plus uvedla jako první česká firma na náš trh krém pro zesvětlování pigmentu White Action.

V té době byl prodáván jako zvláštní zdravotnický prostředek. Dominující vlastností krému je jeho jednoduché složení, přizpůsobené hlavním účinným látkám. Po dvaadvaceti letech letos došlo k jeho zásadní inovaci, která zvýšila efekt přípravku a současně také komfort aplikace.

Nový SynCare White Action je speciální přípravek pro trvalé odstranění pigmentací především v obličeji. Jemný krém s obsahem kyseliny azelaové, která se běžně vyskytuje v ovoci, kombinuje depigmentační účinky s celkovým projasněním a liftingem pleti. SynCare White Action se aplikuje po dobu 3 měsíců a není zapotřebí jej kombinovat s dalšími přípravky. Působí samostatně a se spolehlivým výsledkem. Aplikuje se na podzim nebo v zimě a po dobu kúry se nevystavujeme slunci.

K zakoupení v lékárnách a kosmetických salonech.

www.syncare.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Český přípravek na pigmentové skvrny”

Napsat komentář