Rubriky

Chraňte pleť před mrazem

Zvykli jsme si na teplo a najednou je zima, k běžné městské zátěži se navíc přidává sníh a mráz. Nějak se zařídíme, ale co naše pleť, ven přece musíme… Mráz a přechody z tepla do zimy i naopak nejvíce zatěžují suchou pleť. V zimě nutně potřebuje ochranu, výživu i vhodnou hydrataci. O to se postará BioMineral – výživný krém s pupalkovým olejem a posilujícími minerály pro podporu lipidového filmu.

Expert na ochranu i výživu pleti

Bohatý krém BioMineral dokáže pleť vyživit i hydratovat současně. Navíc podpoří ochrannou funkci pleti a pomůže obnově lipidové vrstvy. Perfektně zvládne nejen výživu, ale i ochranu pleti v náročných podmínkách.

Tak lehký, a přitom bohatý zároveň. Pokožka ho snadno přijímá a s každým použitím je vyhlazenější a odolnější vůči vnějšímu prostředí. Posiluje svoji ochrannou lipidovou bariéru a k tomu využívá všechny složky krému – pupalkový olej, hydratační komplex i extrakt z chmele, vázaný na vitamin E. BioMineral působí antioxidačně a intenzivně chrání pokožku před smogen, prachem a znečištěním. Zamezuje tvorbě předčasných vrásek a zanechává pokožku vyhlazenou a vláčnou, bez známek vysušení.

 

 

 

 

 

 

 

A co muži? I když jsou drsnější a mnohdy odolnější, jejich pokožku zatěžuje holení. Ne každý to vyřeší tím, že nechá prostě vousy růst. Pro hladké tváře je určen výživný krém SynCare, speciálně pro muže.

Ochranný a výživný krém pro muže

Pánský BIO krém SynCare je určen pro každodenní péči o pokožku moderního muže. Vyživuje a zklidňuje pleť, drážděnou holením a zatěžovanou vnějšími vlivy. BIO krém SynCare pokožku lehce promastí, zklidní a ochrání. Postará se o obnovu lipidové vrstvy a tím zvyšuje celkovou odolnost pokožky. Obsahuje výtažky z přímořské borovice a zklidňující bisabolol v lehkém masťovém základu v BIO kvalitě. Zabraňuje předčasnému stárnutí pokožky, zmírňuje nežádoucí začervenání nebo svědění a vrací pokožce její přirozenou schopnost regenerace.

Přípravky seženete v kosmetických studiích nebo v e-shopu Syncare.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Chraňte pleť před mrazem”

Napsat komentář