Rubriky

Exkluzivní soutěž Žena internetu 2022

Další ročník inspirativního a jedinečného projektu Žena internetu 2022 je tady a registrace jsou v plném proudu na www.zenainternetu.cz. Nicméně pokud zvažujete účast v soutěži, je nyní ten správný čas, neboť registrace do soutěže končí již 30. 9. 2022.

Soutěž Žena internetu hledá nejzajímavější tvář internetu a je určena všem ženám ve věku 18 a více let, bez ohledu na míry či rodinný stav. To je na soutěži jedinečné a odlišuje se tím od klasických soutěží miss.

Soutěžící se nejprve prezentují v rámci webových stránek soutěže, kde probíhá hlasování uživatelů internetu. Na základě počtu hlasů se vybere osm finalistek soutěže a dvě náhradnice. Ale to není vše. Ještě je ve hře Divoká karta, kterou získá náhodně vybraná žena bez ohledu na počet hlasů. Šanci dostat se do finále má tedy opravdu každá žena. Finalistky se dále prezentují na sociálních sítích fotografiemi, které nafotí reklamní fotograf Filip Matušinský (www.matusinsky.cz), výjimečný profesionál ve svém oboru. Tyto fotografie se sdílí na sociálních sítích v rámci profilů finalistek a sbírají se další hlasy, které se přičtou k hlasům z webových stránek a hlasům poroty v rámci finálového dne.

Soutěžící v součtu s nejvíce hlasy se stává Ženou internetu 2022 a bude oficiálně vyhlášená v rámci finálového dne. Ve finálový den bude porotou vybrána z finalistek ještě jedna vítězka, a to pouze na základě hlasů poroty, která se bude těšit titulu Tvář ženy internetu 2022.

Letošní ročník přináší propracovanější koncept a bohatý program. Soutěžící se mohou těšit na péči profesionálních vizážistů, profi fotografa, několikadenní promo maraton, finálový den a na závěr odpočinek v rámci wellness procedur. Finalistky a vítězky získají kromě zážitků také jedinečné ceny v celkové hodnotě minimálně 250 000,- Kč.

Ženy, přihlaste se a staňte se součástí výjimečné soutěže plné zážitků, zábavy, silných emocí a výjimečných lidí. Každá z vás má úplně stejnou šanci zkusit své štěstí v soutěži Žena internetu 2022 a stát se její tváří. Stačí jen udělat ten první a velice jednoduchý krok, a to přejít na web soutěže www.zenainternetu.cz a kliknout na tlačítko Registrovat se do soutěže.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Exkluzivní soutěž Žena internetu 2022”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *