Rubriky

Dětské příkrmy snadno a rychle

Chcete dát svým malým strávníčkům něco dobrého a zdravého hned od prvních okamžiků, ale chybí vám inspirace, z čeho a jak vařit? Ať už jde o zeleninové, masozeleninové příkrmy či ovocné svačinky, jste ve správný čas na správném místě. Skvělá novinka, tyčový mixér na dětské příkrmy 4v1 Tefal Yummy Gourmet ušetří čas, který můžete věnovat své rodině!

Yummy Gourmet (HB55W430), tyčový mixér s vařičem, ideální na přípravu dětských příkrmů, který se vyvíjí spolu s vašimi nejmenšími. Od prvního dětského sousta, objevování nových chutí a konzistencí až po první dospělý pokrm. Design 4v1 umožňuje vařit – a to v páře; ohřívat a rozmrazovat, mixovat, ale také míchat a sekat širokou nabídku receptů od dětského jídla po lahodné pokrmy pro celou rodinu. Přístroj disponuje 2 automatickými programy a díky dotykovému displeji je manipulace s ním hračka. Užijte si přípravu chutné domácí stravy. Yummy Gourmet nabízí totiž nekonečné možnosti. Není problém vyrobit domácí pyré, polévky či přesnídávky. Ale přístroj hravě vykouzlí i lahodný hummus nebo chutné gazpacho, čímž zcela jistě potěšíte nejednoho dospěláka. Díky odnímatelným dílům je jeho čištění hračka.

Jednotlivé části přístroje můžete ke všemu vložit bez problémů do myčky, a tak svůj ušetřený čas příjemně strávíte s rodinou. BPA v přístroji Yummy Gourmet nepřicházi do kontaktu s potravinami, a tak je zajištěna maximální bezpečnost. A kdyby se vám s přístrojem nedej bože něco stalo, nemusíte si zoufat. Značka Tefal se zavázala k opravitelnosti svých produktů, a tak se můžete spolehnout, že případné náhradní díly zajistí 100% funkčnost vašeho Yummy Gourmetu i při přípravě party k 15. narozeninám vašeho „miminka“.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Dětské příkrmy snadno a rychle”

Napsat komentář