Rubriky

Módní kousky pro holky i kluky

S chladným podzimním počasím se ke slovu hlásí oblečení, které děti zahřeje a současně jim umožní naplno si užívat aktivity v přírodě. V nové kolekci značky Cool Club najdete skvělé módní kousky pro holky i kluky, které vás zaujmou kvalitou materiálu i stylovými motivy.

Nová podzimní kolekce značky Cool Club nese název Planet Friends. Odkazuje na propojení s přírodou a outdoorové aktivity, které k podzimu neodmyslitelně patří. Zároveň je i vzpomínkou na letní prázdniny a procházky lesem. Ústředními motivy jsou lesní zvířátka a rostliny.

Holčičky potěší příjemné pastelové barvy, jemné květinové motivy a volánky, které ozvláštní podzimní outfit. V chladnějších dnech ocení hřejivé fleecové mikiny, teplé bundy a bavlněné čepice. Kluky zaručeně zaujme série divokých lesních zvířátek, která zdobí příjemná bavlněná trička s krátkým a dlouhým rukávem. Proti chladu se mohou vyzbrojit stylovou mikinou, praktickou bundou 3v1 a bavlněnými rukavicemi.

Kolekci Cool Club najdete ve vybraných hračkářstvích Bambule: V Praze – Bambule OC Westfield Chodov, Bambule Metropole Zličín, Bambule OC Krakov. Bambule OC Letňany, Bambule Centrum Černý Most, Bambule NC Eden, v Brně – Bambule OC Olympia, Bambule NC Královo Pole, v Plzni – Bambule OC Olympia, v Liberci – Bambule OC Nisa, v Olomouci – Bambule OC Šantovka

Více na www.bambule.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Módní kousky pro holky i kluky”

Napsat komentář