Rubriky

Vánoční účesy se stuhou

Přemýšlíte o tom, jak se učesat ke štědrovečerní večeři? Nemáte rády složité výčesy a drdoly? Dáváte přednost jednoduchým stylům? Tak se jich držte, ale nezapomeňte je hezky dozdobit. Mašle a stuhy nejsou určeny jen ke zdobení dárků pod stromeček.

Máte delší vlasy, které si ráda stahujete do ohonu nebo culíku? Nechcete se ho vzdát ani na Štědrý večer? Nemusíte, jen si včas opatřete krásnou stuhu, která vhodně doplní vaše oblečení. Vyzkoušejte různé barvy i materiály. Stuhy nikdy nevyjdou z módy a jejich výběr je neskutečně široký. Můžete jimi sepnout jen část vlasů a ostatní nechat volně splývat. Pokud si tak připadáte jako malá holčička, stáhněte všechny vlasy do ohonu v týlu. Chcete-li trochu provokovat, vyčešte vlasy naopak co nejvýše. Důležité je vlasy předem umýt, aplikovat výživnou masku, vyfoukat do hladka, nebo naopak kulmou či žehličkou lehce zvlnit.

Velice pěkně, a přece tak nějak „dospělácky“ vypadají stuhy na elegantních drdolech v týlu. Záleží jen na vás, jestli vlasy do drdůlku uhladíte a stáhnete pevně, nebo je necháte záměrně trochu neupravené či rozčepýřené. Stuha vám pomůže udržet vlasy tam, kde je chcete mít, a navíc odvede pozornost od drobných nedostatků. Na Štědrý den má málokterá z nás čas na návštěvu kadeřnice nebo na dlouhé a pracné upravování vlasů.

Více nápadů a inspirací najdete na Lovehairstyles.com.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční účesy se stuhou”

Napsat komentář