Rubriky

Nadělte interaktivní hračku

Pokud si lámete hlavu, čím udělat radost svým nejmenším pod stromečkem, vsaďte na roztomilé interaktivní mazlíčky, se kterými budou děti objevovat svět. Zejména holčičky touží po věrném kamarádovi, se kterým se vydají vstříc všem dobrodružstvím, svěří mu svá tajemství a ještě se díky němu naučí mnoho nového.

Společně do říše snů

Nejen před usnutím holčičky ocení kamaráda, ke kterému se přitulí a společně se vydají do říše snů. S ospalými zvířátky MY FUZZY FRIENDS bude usínání hračka. Roztomilé a měkoučké mazlíčky stačí pohladit na správném místě a okamžitě začnou mhouřit očka a pomalu usnou. Každé zvířátko vydává více než 50 zvuků a dalších reakcí.

Vzhůru za dobrodružstvím

Pro každou legraci je heboučký POLÁRNÍ MEDVÍDEK ARTIE, který ze všeho nejvíc miluje zmrzlinu! Holčičky mu mohou dát ochutnat, ale pozor, aby se nenachladil. To se pak začne třást a kýchat, to pak pomůže jedině pevné objetí. Artie reaguje více než 10 různými zvuky a dalšími činnostmi.

 

Jednorožec, nebo dráček?

Věrného parťáka dívky naleznou také v magickém vajíčku BABY GEMMY OKŘÍDLENÍ KAMARÁDI. Bude tam roztomilý jednorožec, nebo dráček? Ve vajíčku se ukrývá 6 různých druhů, 3 jednorožci a 3 dráčci. Každý z nich má krásná barevná křídla, zlatý roh nebo růžky, a navíc krásně voní – po švestce, jablku či jahodě. Kolem krku mají zvířátka náhrdelník se svítícím drahokamem pro štěstí, který si mohou kolem krku i připnout vaše princezny.

Na špičky!

S BALETKOU MOLLY mohou malé slečny protančit celé dny. Jejich neobyčejná lektorka je seznámí s nejkrásnějšími baletními melodiemi, které se rozezní po zmáčknutí hrudníku panenky. Pak už jen stačí připnout si Molly pomocí gumiček na své nohy, chytit ji za ruce a nechat se vést krásnými tóny.

 

Kouzelné chvíle dětských her

Nová kolekce unikátních sběratelských figurek WOW PODS holčičky přenese do magického světa, ve kterém si užijí spoustu dobrodružství i legrace se svými oblíbenými hrdiny z filmu Harry Potter. Speciální POD se díky infra senzoru rozsvítí při mávnutí rukou. Jednotlivé PODy lze navíc spojovat a vytvořit si tak vlastní kolekci přesně podle představ.

Hračky zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Nadělte interaktivní hračku”

Napsat komentář