Rubriky

Elixir Ultime v duhových barvách

Značka Kérastase představuje speciální lahvičku svého ikonického přípravku pro každý typ vlasů. Limitovaná Pride edice vlasového oleje Elixir Ultime L’Huile Originale zazáří díky speciální duhové lahvičce v holografické krabičce. Jde o luxusní péči, která vlasy vyživuje, zanechává je bezkonkurenčně hladké a lesklé a lze ji použít před, během i po stylingu. Zakoupením tohoto výrobku z limitované edice může kdokoli vyjádřit podporu LGBT+ komunitě.

Na ikonické skleněné lahvičce najdete speciální verzi loga „K“ obklopeného obrysy „echa“ v podobě rozšiřujících se linií, symbolizujících ozvěnový efekt vnímání Pride, který v lidech pomůžeme vyvolat. Design je postaven na duhovém pozadí inspirovaném vlajkou hnutí Pride. Krabičku tvoří šest duhových barev se světelným holografickým efektem, abychom ukázali, že všichni si zasloužíme zazářit. Duhovou vlajku vytvořil na popud Harveyho Milka v roce 1978 pro průvod Gay Freedom Day v San Franciscu umělec Gilbert Baker a představuje obrovskou rozmanitost LGBT+ komunity.

Část zisku z limitované Pride edice vlasového oleje Elixir Ultime L’Huile Originale bude věnováno neziskové organizaci, která podporuje LGBT+ komunitu. Každá země, která se akce účastní, si vybere jinou místní organizaci, které výtěžek věnuje. Peníze půjdou na podporu projektů souvisejících s bydlením, duševním zdravím nebo vzděláváním. Jelikož se akce účastní více než 15 zemí, odhaduje se, že celosvětový výtěžek bude činit více než 200 000 EUR.

Pro Kérastase je Pride příležitostí oslavit a podpořit LGBT+ komunitu, a to jak šířením osvěty, tak skutečnými činy. V České republice značka spolupracuje s neziskovou organizací Prague Pride a podporuje jejich projekty zaměřené na LGBT+ komunitu. Prague Pride je nezisková organizace, která svými aktivitami přispívá k prosazování tolerantní občanské společnosti, boji proti homofobii a zvýšení povědomí veřejnosti o lesbické, gay, bisexuální a transgender (LGBT+) komunitě v České republice. Spolek byl založen v roce 2010 a od té doby se počet jeho programů rozrostl o poradnu sbarvouven.cz, Pride Business Forum, charitativní běh Fun&Run a kampaň za manželství pro všechny Jsme fér. Část ze zisku z limitované Pride edice vlasového oleje Elixir Ultime L’Huile Originale – celkově přibližně 170 000 Kč – bude darováno neziskové organizaci Prague Pride.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Elixir Ultime v duhových barvách”

Napsat komentář