Rubriky

Proti stárnutí pokožky očního okolí

Mature woman beauty health care isolated on white

Ochabování pokožky a tvorba vrásek je přirozený proces a nejčastější jev, který zneklidňuje ženy po 40. Pozorujete, že vaše pleť není jako dřív? Na vině je úbytek kolagenu, se kterým souvisí ztráta hutnosti pleti a tvorba vrásek. Ale nic není ztraceno! Pohled do zrcadla vám nemusí vždy lichotit, ale určitě není na místě propadat panice nebo se poohlížet po plastickém chirurgovi. Zkuste změnit péči, vsaďte na speciální omlazující přípravky a těšte se z dosaženého výsledku!

Nový oční krém RenoHyal, je moderní přípravek, který využívá inovativní technologie proti stárnutí pokožky očního okolí. Obsahuje protivráskový peptid Matrixyl s prokázanými účinky na omlazení pleti. Jde o speciální formu tuku, který aktivuje novotvorbu kolagenu přímo v pokožce, tím ji zpevňuje a zabraňuje jejímu ochabování. RenoHyal umožňuje pleti hloubkovou regeneraci, aktivně vyhlazuje vzniklé nerovnosti, vyplňuje vrásky a celkově omlazuje oční okolí. Sílu působit proti stárnutí mu spolu s Matrixylem dává komplex 100% kyseliny hyaluronové a vitamínu A, který revitalizuje a posiluje pokožku. Výsledkem pravidelné aplikace 2x denně je potlačení vrásek, zpevnění pokožky a vyhlazení očního okolí.

Tento jemný krém je vhodný také pro ženy, které trpí zvýšenou citlivostí, provázenou začervenáním nebo podrážděním očního okolí. Neobsahuje parfemace ani dráždivé konzervanty.

Novinku RenoHyal seženete na e-shopu nebo v kosmetických studiích značky SynCare.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Proti stárnutí pokožky očního okolí”

Napsat komentář