Rubriky

Extra porce hydratace pro vaši pleť

Značka Vichy představuje svou nejnovější inovaci v péči o pleť, první krém řady MINÉRAL 89, doposud nejvíce oblíbené díky svému bestselleru Minéral 89 Hyaluron-Booster. MINÉRAL 89, je hydratační krém s 72hodinový účinkem pro zvýšení hydratace pomáhá obnovit funkci kožní bariéry pleti a zajišťuje až 3denní hydratační účinnost.

Krém přináší řešení proti každodennímu působení vnějších vlivů, jako je stres, náhlé změny počasí, klimatizace a další. V důsledku jejich působení je kožní bariéra oslabována a dochází k úbytku některých důležitých prvků pro zdraví a krásu pokožky, jako jsou minerály, lipidy, vitaminy nebo kyselina hyaluronová. Všechny tyto složky jsou spolu s dalšími aktivními látkami obsaženy v novém MINÉRAL 89 krému který intenzivně působí až 3 vrstvách pokožky.

MINÉRAL 89, krém pro zvýšení hydratace se 72 hod účinkem, přináší pleti příjemnější pocit po nanesení, napomáhá zmírňovat pnutí a výrazně redukuje podráždění s pojené se zarudnutím. Pleť vypadá zářivější, vyhlazená, a celkově působí zdravějším dojmem. Produkt kombinuje sílu minerálů s koncentrací kyseliny hyaluronové, která je klíčová pro hydrataci pleti. Molekuly kyseliny hyaluronové jsou větší než velikost pórů pleti, díky čemuž se na povrchu pokožky vytváří „posilující štít“.

Expertní složení dermálních aktivních látek

Termální voda Vichy vulkanického původu podporuje přirozenou antioxidační obranyschopnost pleti a posiluje její kožní bariéru. Termální voda Vichy obnovuje pH kůže a stimuluje její regeneraci díky vysoké koncentraci minerálů obsažených v každé kapce.

Kyselina hyaluronová dokáže zadržet až 1000násobek své vlastní hmotnosti vody, díky čemuž pleť hydratuje, vyhlazuje a chrání ji před vnějšími agresory.

Vitamin B3, známý také pod názvem niacinamid, pomáhá vyrovnat tón pleti a má antioxidační vlastnosti působící přímo na úrovni kožní bariéry.

Vitamin E chrání před oxidací buněk.

Skvalen je lehký lipid hydratující a vyživující pokožku.

Složení krému zajišťuje optimální vstřebávání. Je bez parabenů, neobsahuje silikony, barviva ani žádné sulfáty a je určen pro všechny typy pokožky, včetně citlivé pleti.

Nezanechává mastný film na pokožce. Jeho lehká a nelepivá textura umožňuje snadnou aplikaci. Lze ho použít jako samostatný hydratační produkt nebo jako bázi pod make-up. Vhodný pro muže i ženy.

Novinka je uvedena ve třech verzích: klasické verzi, hutnější a ve verzi bez parfemace.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Extra porce hydratace pro vaši pleť”

Napsat komentář