Rubriky

Jak si uchovat opálení i na podzim?

Letní měsíce pomalu končí a dny plné sluníčka vystřídají pochmurné podzimní deště. Pokud si však chcete udržet svou bronzovou kůži i po letních dovolených, máme pro vás tip. Samoopalovací produkty od britské značky St. Moriz zanechají vaši pokožku krásně opálenou, jako po dovolené u moře.

ST. MORIZ PROFESSIONAL PRE-TAN SKIN PRIMER

Jako první použijte St. Moriz Professional Pre-Tan Skin Primer, exfoliační peeling, který odstraňuje odumřelé kožní buňky a vyrovnává povrch pleti. Po použití peelingu bude mít váš samoopalovací přípravek ideální podmínky k tomu, aby co nejlépe působil a vytvořil rovnoměrné samoopálení, které déle vydrží.

Způsob použití: Aplikujte ve sprše na celé tělo jeden až dva dny před aplikací samoopalovacího. Při sprchování věnujte zvýšenou pozornost suchým místům. Krouživými pohyby jemně masírujte. Po použití pokožku dobře opláchněte. Opětovné použití po třech až čtyřech dny po opalování pomůže rovnoměrnému vyblednutí opálení. Ideální k odstranění nánosů opálení v běžných oblastech (loketní záhyby, podpaží, zápěstí a kotníky)

 

ST. MORIZ ADVANCED COLOUR CORRECTING TANNING MOUSSE MEDIUM

V druhém kroku použijte tónovací samoopalovací pěnu St. Moriz Advanced Colour Correcting Tanning Mousse Medium, která je jedinečná v tom, že neutralizuje začervenalá místa na pokožce, což vede k přirozenějšímu samoopálení ve středně tmavém odstínu. Pěna obsahuje výtažky z heřmánku, po kterém je pokožka zklidněná.

Způsob použití: Aplikace je jednoduchá a rovnoměrná. V pěně je bronzer, díky kterému je dobře vidět, kde je produkt nanesený. Bronzer vydrží celý den, neotírá se a po večerním opláchnutí vodou zanechá dlouhotrvající a přirozené samoopálení.

Účinné látky: Kyselina hyaluronová – dodá pleti dlouhotrvající hydrataci, vitamin B5 – hydratuje a zjemňuje pleť.

 

 

ST. MORIZ SELF TANNING TANNING MITT

K nanesení samoopalovací pěny použijte rukavici k dosažení dokonale rovnoměrného samoopálení. Usnadňuje a urychluje aplikaci samoopalovacího přípravku. Zajišťuje rovnoměrné rozetření. Navíc chrání ruce před nechtěným zbarvením. Rukavička je určena pro opakované použití – po každém použití ji propláchněte ručně ve studené vodě nebo vyperte na max. 30°C

Způsob použití: Na aplikační rukavici naneste optimální množství samoopalovacího přípravku a následně krouživými pohyby rozetřete po těle. Po každém použití rukavici důkladně vyperte.

Dostupné ve FAnn parfumeriích, www.fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak si uchovat opálení i na podzim?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *