Rubriky

Jak udržet nohy v suchu

Zima to jen tak nevzdá a teplou obuv ještě dlouho asi „nezazimujeme“. Však víme, nohy v teple jsou základ, ale co Ti, které sužují neustále se potící nohy? Chytré řešení nabízí PEDIK od Alpy.

Antiperspirant zabraňuje pocení

Nadměrné pocení nohou ohrožuje hygienu nohou i čistotu obuvi. Abychom zabránili nepříjemnému zápachu, je třeba udržet nohy v suchu. Tím chráníme jejich zdraví a boty i nohy zůstávají hygienicky čisté.

Pomůže vhodná obuv a důsledná hygiena, ale ani to někdy nestačí. V takovém případě vyzkoušejte speciální přípravky Pedik. Antiperspirant Pedik je rychleschnoucí sprej, který zamezí pocení nohou a vzniku nežádoucího zápachu. Obsahuje chlorohydrát hliníku – nejúčinnější látku s antiperspiračním účinkem. Dokáže omezit nadměrné pocení až na několik hodin a nedráždí pokožku. S Pedikem budou nohy v suchu a příjemně svěží. Současně je účinnou prevencí proti kožním onemocněním.

Abyste chránili také obuv, zkuste nový Pedik DEO a budete překvapeni, jak příjemně ji provoní.

 

 

 

Zásyp s antimikrobiální přísadou

Udrží nohy v suchu a má antimikrobiální účinky. Snižuje pocení a výrazně omezuje tvorbu nežádoucích mikrobů, kteří ohrožují zdraví nohou, aktivují plísně a způsobují nepříjemný odér. Zásyp Pedik omezuje pocení i zápach a dopřeje vašim nohám zklidnění. Chrání vaše nohy a přináší pocit komfortu po celý den.

Více informací na www.alpa.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak udržet nohy v suchu”

Napsat komentář