Rubriky

Pro hloubkovou obnovu vlasů

Nová řada vlasové péče Elseve Bond Repair s obsahem kyseliny citronové je inovativní péčí o vlasy od značky L´Oréal Paris. Díky vysoké koncentraci kyseliny citronové poskytuje intenzivní péči vhodnou pro všechny typy poškozených vlasů. Obsahuje tři produkty, které vlasům poskytují hloubkovou obnovu. V rámci rutiny péče o vlasy značka L´Oréal Paris poprvé představuje nový produkt: před-šamponovou péči s nejvyšší koncentrací kyseliny citronové.

Věda o obnově vlasových vláken

Vlasy se mohou lišit svým tvarem a průměrem, ale jejich struktura je vždy identická a primárně se skládá ze dvou úrovní: kutikula, která působí jako ochranná vrstva; a kortex, která se nachází ve středu vlasového vlákna a skládá se z niťových buněk keratinu. Tyto buňky jsou na sebe navázané pomocí milionů chemických vláken. Produkty vlasové péče se tradičně zaměřovaly pouze na obnovu vnější vrstvy vlasového vlákna – kutikulu. Avšak poškozené vlasy potřebují hloubkovou obnovu, která zasahuje až do kortexu – středu vlasového vlákna.

Řada Elseve Bond Repair je historicky první řada vlasových produktů L’Oréal Paris, která je, díky speciálnímu složení, schopná proniknout až do středu vlasového vlákna, kde aktivně obnovuje a napravuje porušené vlasové vazby.

Objevte inovativní péči

Nová řada Elseve Bond Repair obsahuje tři produkty, které vlasům poskytují hloubkovou obnovu. Úplně poprvé značka představuje před-šamponovou péči, která se na vlasy aplikuje ještě před použitím šamponu, kdy jsou vlasy propustnější a umožňují snazší vstřebávání pro dosáhnutí intenzivní hloubkové obnovy vlasových vláken. Kromě inovativní obnovy vlasových vláken poskytují jedinečný smyslný zážitek. Řada, která dále obsahuje šampon a balzám, je obohacena o příjemnou vůni, která je povznášející směsí grapefruitu, exotických květů.  Vlasy jsou obnovené, zregenerované a nádherně voní.

Jen 10 minut pro obnovu síly vlasů

Krok 1: Před-šamponová péče s obsahem 12 % obnovujícího komplexu s kyselinou citronovou pro obnovu vlasových vazeb

Intenzivní oplachová péče, která se používá ještě před umytím vlasů šamponem. Nasytí vlasy kyselinou citronovou a obnoví vnitřní poškozené vlasové vazby, čímž spojí a posílí vlasové vlákno zevnitř. Produkt aplikujte na mokré vlasy před použitím šamponu a nechte působit po dobu 5 minut, poté důkladně opláchněte.

Krok 2: Šampon s obsahem 5 % obnovujícího komplexu s kyselinou citronovou

Tento jemný šampon, vhodný pro každodenní použití, posiluje vnitřní poškozené vlasové vazby. Při použití vytváří hustou, ale krémovou pěnu, která efektivně čistí s maximálním účinkem a s ohledem na vlasové vlákno.

Krok 3: Balzám s obsahem 10 % obnovujícího komplexu s kyselinou citronovou

Tento pečující balzám posiluje vlasy za pomoci kyseliny citronové a zároveň uzamyká vlasovou kutikulu, čímž poskytuje maximální péči o vlasové vlákno. Aplikujte do délek vlasů až po konečky, pro předejití lámavosti vlasů při česání. Nechte působit 3 minuty, poté opláchněte.

Pro dosažení optimálních výsledků je doporučeno používat celou rutinu vlasové péče Elseve Bond Repair, tj. před-šamponová péče, šampon a balzám.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pro hloubkovou obnovu vlasů”

Napsat komentář