Rubriky

Jak uspat malé školáky

Kdyby měly děti možnost si vybrat, v jakém světě by chtěly žít, určitě by tam nechyběla zvířátka. Barevná a veselá povlečení z oblíbeného českého e-shopu Goldea přináší svět plný zvířátek, s kterými děti při usínání zažijí spoustu radosti i dobrodružství. Dětský pokojík můžete vybavit zvířátky nejen na postýlkách, ale stejný motiv můžete mít i na závěsech a samostatných polštářích.

Představte si, jak se vaše děti chumlají do divoké džungle a spolu se zvířátky se vydávají na safari nebo jiná divoká dobrodružství. S novými potisky ve dětském sortimentu přináší Goldea do dětských pokojů velkou dávku emocí, energie a nekonečné fantazie.

Džungle: Potisk přináší do dětského pokoje divokou atmosféru. V tomto vzoru mohou děti hledat zvířátka mezi palmovými listy. Opičáci, tygr a lev s mohutnou hřívou září žlutými a okrovými barvami, zatímco africká příroda je samozřejmě zarostlá zelení. Tento potisk nabízí svěžest a přináší do místnosti dynamiku a radost.

Výlet na safari: Pokud hledáte klidnější motiv se zvířátky způsobně usazenými, potom je tu potisk s motivem safari. Bílý podklad působí uklidňujícím dojmem a zebra, hroch či žirafa jsou ještě malí a roztomilí, netřeba se jich bát. Tento design je ideální pro dětské pokoje, které mají vyzařovat klid a pohodu.

Zvířátka na prázdninách: Poslední novinka od Goldey se jmenuje „Zvířátka na prázdninách“. A jak jinak se vydat za dobrodružstvím než nasednout na motorku, do auta nebo řídit autobus? Ježek, zajíc, medvěd i ostatní zvířátka už v lese postavila stan a těší se na všechny malé nezbedy. Tento potisk přináší do dětského pokoje hravost a radost z objevování.

Vybrat si můžete i další dětské motivy na polštáře, povlečení, napínací prostěradlo i závěsy, např. něžní zasnění králíčci, malovaná duha i usměvavá sluníčka.

Povlečení pro děti Goldea je vyrobené z bavlněného plátna nejvyšší kvality. Má certifikát zdravotní nezávadnosti a dlouhou trvanlivost barev. Můžete si jej zakoupit jako metráž o šířce 160 cm. Kromě povlečení nabízí Goldea také závěsy do dětského pokoje, povlečení do postýlky i postele, povlaky na polštářky, a dokonce i napínací bavlněné prostěradlo s gumou po obvodu, které pevně drží na místě i při neklidném spánku.

Dopřejte svým dětem nejvyšší kvalitu povlečení s motivy, které jim vykouzlí úsměv na tváři. Goldea přináší do dětských pokojů nejen veselí, radost a pohodu.

Více na www.goldea.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Jak uspat malé školáky”

Napsat komentář