Rubriky

Neodolatelná dámská vůně

Po uvedení parfémované vody Good Fortune v červnu 2022 pokračuje Viktor&Rolf v cestě za duchovní slastí s vůní Good Fortune Elixir Intense, smyslnou interpretací původní vůně. „Naším záměrem bylo vytvořit ještě více okouzlující, skutečně neodolatelnou vůni Elixir Intense. Jako bychom vytvářeli lektvar, hledali jsme dokonalé složení. Více koření, více vanilky a olibanu pro její mystické a smyslné aspekty. Také jasmín je bohatší, krémovější a více santalového dřeva,“ vysvětlují parfuméři.

Veganská vůně, bez složek živočišného původu

Poutavá interpretace původní parfémované vody Good Fortune Elixir Intense je tajemným a smyslným lektvarem, jedním z dosud nejpodmanivějších výtvorů parfumérů Anne Flipo a Nicolase Beaulieu.

V srdci vůně zaujímá ústřední místo superinfúze jasmínu velkokvětého rozkvétajícího slunečními a sametovými nádechy. V základu vůně Good Fortune Elixir Intense se odhaluje mystický akord Palo Santo, propletený bohatou bourbonskou vanilkou, získanou z udržitelných zdrojů na Madagaskaru, a vzácným kaledonským santalovým dřevem. Dvě jedinečné a inovativní složky se spojují v aromatickou fúzi: fialová bazalka Living™ a kodestilát hořce a fenyklu. Receptura, která nově interpretuje umění magie pomocí uhrančivých ingrediencí, které znásobují auru parfému.

Flakon: křišťálová koule věštkyně

Stejně jako původní vůně je i Good Fortune Elixir Intense dodáván v čirém skleněném flakonu vyrobeném z 15 % z recyklovaného skla a má tvar věštecké křišťálové koule. Na jejím vrcholu se nachází broušený ametystový uzávěr, symbol síly a pozitivní energie. Logo Good Fortune je vyraženo z drahého zlata.

Tmavě fialové vnější balení je vyrobeno z recyklovatelného kartonu FSC®, s vyraženou pečetí Viktor&Rolf a štítkem Good Fortune vyraženým horkou ražbou. K dispozici je ve velikostech 10 ml, 50 ml a 90 ml a v miniaturní lahvičce o objemu 7 ml.

Tvář: FKA TWIGS

Mnohokrát oceněný talent, zpěvačka a tanečnice, umělkyně z jiné éry, vizionářská umělkyně s poutavou společenskou přítomností: FKA twigs byla jmenována tváří Good Fortune při jeho loňské premiéře a je také tváří nové kampaně Good Fortune Elixir Intense.

Vůně je uvedena na trh s novým úžasným portrétem FKA twigs, který nafotila legendární holandská dvojice fotografů Inez van Lamsweerde a Vinoodh Matadin, známá také jako Inez & Vinoodh. Na snímku má na sobě tmavě fialový věštecký plášť navržený značkou Viktor&Rolf.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Neodolatelná dámská vůně”

Napsat komentář