Rubriky

Obnovení molekulární struktury vlasů

L’Oréal Professionnel uvádí první řadu produktů vlasové péče Absolut Repair Molecular, která opravuje a obnovuje molekulární strukturu vlasu. Ženy se staví k problému poškození vlasů jinak než dřív. Očekávají od vlasové kosmetiky daleko víc, než tomu bylo v roce 2015. Kadeřníci se díky vzdělávání a sdíleným znalostem nezaměřují pouze na „poškození povrchu vlasu“, ale více na „poškození vnitřní části vlasu“, u kterého rozlišujeme „oslabení vlasového vlákna“, „nedostatek pružnosti“ či dokonce „prodloužení délek“. A uvědomujeme si ještě další věc: není to pouze o obnově a uzdravení povrchu vlasu, ale o obnovení zdravých struktur v nejhlubším jádru vlasu.

Pokud je vlas poškozený, jeho molekulární struktura skládající se z peptidů, je oslabená. Peptid je seskupení mnoha aminokyselin, které jsou navzájem propojené tzv. peptidovými vazbami. Pokud je řetězec oslabený, vlasy trpí. Pokud chceme poškození zvrátit, nestačí jen obnovit peptidy. Problém: většina peptidů je příliš velká na to, aby se dala znovu vložit do vlasového vlákna.

Textura, přirozený pohyb vlasů – druh obav zákazníků ve spojení s poškozením jejich vlasů se velmi proměnil. A zákazníci očekávají, že se tomu kadeřníci postaví čelem a že obnoví zdraví jejich vlasů.

Vůbec poprvé se vědcům z laboratoří L’Oréal Advanced Research podařilo peptidy rozložit a vložit jejich jednotlivé části do vlasového vlákna. Vytvořili produktovou řadu s ultrakoncentrovaným obsahem 5 aminokyselin a až 2% Peptides bonder, v případě přípravné péče dokonce až 3% obsahem Peptides bonder. Tyto složky řeší hned několik problémů: doplňují úbytek aminokyselin, opravují a obnovují molekulární strukturu vlasu. Nyní tedy dokážeme zregenerovat i značně poškozené vlasy jediným použitím.

S cílem vytvořit co nejúčinnější protokol i pro ty nejpoškozenější vlasy vyvinula značka L’Oréal Professionnel, ve spolupráci s nejlepšími kadeřníky i mezinárodně uznávanými profesionály, řadu Absolut Repair Molecular.

Absolut Repair Molecular, produktová řada:

Koncentrovaná přípravná péče

Přípravná péče proniká do hloubky vlasového vlákna, doplňuje molekulární strukturu a posiluje jádro vlasu. Navrací vlasům sílu. Okamžitá a viditelná proměna vlasů: usnadňuje rozčesávání, obnovuje hebkost vlasového vlákna.

Použití: Aplikujte pomocí rozprašovače na vlhké vlasy od délek ke konečkům (po 2cm sekcích). Na každou sekci aplikujte 3 dávky z pumpičky. V závislosti na délce a hustotě vlasů aplikujte 15–20 dávek pumpičky celkem. Protahujte do délek a konečků uhlazujícím pohybem prstů po dobu 1 až 2 minut. Neoplachujte. Následně aplikujte šampon Absolut Repair Molecular jako další vrstvu na přípravnou péči.

Šampon

Dokonale pečující šampon, který čistí, posiluje a obnovuje vlasové vlákno. Luxusní textura čistí vlasy, usnadňuje rozčesávání a poskytuje vysokou úroveň péče. Vlasy jsou silnější a vyživené, s vylepšenou pružností a přirozeným pohybem.

Použití: Aplikujte na vlhké vlasy nebo jako další vrstvuna přípravnou péči. Emulgováním vytvořte bohatou pěnu. Důkladně opláchněte.

Oplachovací sérum

Čistá posilující dávka pro obnovu molekulární struktury vlasů.

Posiluje jádro vlasu na molekulární úrovni. Navrací vlasům pružnost a přirozený pohyb. Okamžitá a viditelná proměna vlasů: vlasy jsou mnohem lesklejší a hebčí.

Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Vlasy rozdělte pěšinkou uprostřed hlavy do 2 sekcí. 2–3 dávky pumpičky rozetřete v dlaních. Naneste rovnoměrně na každou sekci od délek ke konečkům. Sérum vpracujte do vlasů pomocí obou dlaní po dobu 1 až 2 minut. Pomocí prstů pročešte do délek. Důkladně opláchněte.

Bezoplachová maska

Posiluje a chrání vlasy. Její lehká textura okamžitě proniká dovnitř vlasového vlákna a navrací vlasům sílu. Lepší pružnost a přirozený pohyb vlasů. Vlasy jsou hebké, lesklé a zdravé na pohled. Zároveň jsou chráněné proti vnějším stresům. Vlasy přirozené na dotek. Termoochrana až do 230 °C.²

Použití: Aplikujte na ručníkem vysušené vlasy. Vlasy rozdělte do dvou sekcí. Aplikujte jednu dávku pumpičky na každou sekci, od délek ke konečkům. Podle potřeby přidejte více produktu. Neoplachujte. Poté vlasy vyfoukejte nebo nechte volně uschnout na vzduchu.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Obnovení molekulární struktury vlasů”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *