Rubriky

Osvěžující denní krém a sérum

Matis Paris je ryze pařížská značka, v níž se více než 80 let snoubí profesionální péče s francouzským uměním krásy. Ve svém srdci propojuje to nejlepší z tradice s moderními technologiemi a novými účinnými ingrediencemi. Jejím cílem je zdravě vypadající a zářivá pleť, která dokonale podtrhuje krásu každé tváře. Nyní představuje denní krém na vodní bázi a osvěžující sérum proti dehydrataci.

Matis Réponse Préventive Aqua-Cream

Rychle se vstřebávající krém na vodní bázi

Denní péče ve formě lehkého krému zajišťuje pleti ochrannou bariéru proti ztrátě vlastní hydratace. Unikátní, mimořádně příjemná textura připomínající lehký sorbet dopřává pokožce pocit naprosté harmonie.

Kombinace aktivních látek z vodního melounu a kyseliny hyaluronové zaručují intenzivní hydratující účinek. Vaše pleť se cítí skvěle už od prvního okamžiku, je vyplněná, září přirozeným jasem a získává optimální hydrataci na dlouho dopředu.

Použití: Pro optimální hydrataci naneste vždy ráno a večer na Matis Réponse Préventive Hydra-Fresh Serum.

 

 

Matis Réponse Préventive Hydra-Fresh Serum

Osvěžující sérum proti pocitu vysušené pleti

Dehydrataci pokožky provází nepříjemný pocit „žíznící kůže“. Proti němu bojuje nové osvěžující sérum. Díky lehké textuře inspirované vodou působí jako osvěžující sprška, která probudí pleť znovu k životu.

Kombinace aktivních látek z aloe vera a vodního melounu zaručují intenzivní hydratující účinek. Vaše pleť se cítí skvěle už od prvního okamžiku, je vyplněná, září přirozeným jasem a získává optimální hydrataci na dlouho dopředu.

Použití: Naneste vždy ráno a večer před Matis Réponse Préventive Aqua-Cream pro znásobení jeho hydratačního účinku.

K dostání ve FAnn parfumeriích a na fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Osvěžující denní krém a sérum”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *