Rubriky

Pánská vůně na pláž

BOSS Parfums představuje BOSS Bottled Pacific, osvěžující toaletní vodu, která dodává charakteristické vůni nádech kalifornského šarmu. Tato intenzivní svěží kompozice s citrusovými a slanými vrchními tóny vás přenese na pláž Malibu, kde se dny tráví honbou za vlnami a odpočinkem ve stínu palem.

Léto ve flakonu

Vůně se otevírá osvěžujícím tónem v podobě pikantní citrusové esence s kapkou slaných akordů. Srdce z kokosového ořechu a cypřiše dodává kompozici vytříbenou hloubku a povznášející přírodní tóny. Jak se tato vůně rozvíjí, hřejivý základ ze santalového dřeva, kašmeranu a indonéského pačuli navozuje klidnou náladu a jiskřivé vzpomínky na bezstarostné dny dovolené.

Ambasador, který kolem sebe „šíří vlny“

Ambasador vůně, hollywoodský herec Chris Hemsworth, je v nové kampani svěží a uvolněný. Jako podnikatele, muže od rodiny, vášnivého surfaře a vášnivého zastánce životního prostředí ho definuje mnohem víc než jen úspěch na filmovém plátně. Je mezinárodně uznávaný, ale vždy skromný a představuje mnohostrannou a inspirativní osobnost kampaně Boss of today.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pánská vůně na pláž”

Napsat komentář