Rubriky

Pečující produkty pro muže

Ucelená pečující řada pánské kosmetiky Doers Of London s veganským složením ve stylových černobílých obalech je nyní v Čechách kompletně k dispozici díky Myskino. Čisticí emulzi, hydratační krém, pleťové sérum, krém na holení, tělové mléko, šampon, kondicionér a sprchový gel nyní doplňují dvě novinky pečující o mužskou pokožku.

První z nich je čisticí pleťové sérum navržené speciálně pro mužskou pokožku, které účinně bojuje proti pigmentovým skvrnám a drobným nedokonalostem. Obsahuje velmi vysoké procento niacinamidu (12 %), jedno z nejvyšších na trhu, Zinc PCA s adstringentními a antibakteriálními účinky a hyperfermentované rostlinné extrakty pro viditelné zlepšení a vyhlazení pleti. Sérum je extrémně účinné již po první aplikaci.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhou novinkou je pleťová maska na bázi šedého jílu obohacená o dřevěné uhlí a mořské polysacharidy. Z pokožky odstraní všechny nečistoty, absorbuje přebytečný maz a díky vysokému podílu zinku minimalizuje rozšířené póry. Funguje také jako prevence proti podráždění a uvadání pleti. Při aplikaci maska zanechává na pokožce silnou šedou vrstvu jílu, kterou lze snadno smýt vlažnou vodou. Jednoduchý, ale účinný produkt, který ve své rutině péče o pleť pánové určitě ocení.

Veškerý sortiment lze exkluzivně zakoupit v e-shopu www.myskino.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Pečující produkty pro muže”

Napsat komentář