Rubriky

Ultralehké modely do každého počasí

Počasí bylo dlouho poměrně příznivé, ale čím dál tím víc o sobě dává zima vědět. Představujeme novou kolekci outdoorové značky Haglöfs, pocházející ze Švédska, země extrémního počasí a krásné přírody. Ze země, kde pobyt v přírodě je životní přirozeností. Less Is More kolekce neboli Méně je více přináší dámské oblečení založené na minimalismu, tedy zachování co nejnižší hmotnosti a zároveň maximální funkčnosti.

Historie značky sahá až do roku 1914. Zakladatelem byl Wiktor Haglöfs, truhlář, který byl obchodníkem a vizionářem se snem vytvořit batoh, který by vydržel cestu z jednoho koutu země do druhého bez ohledu na počasí. Od skromných začátků se příběh této značky vyvinul, stejně jako její nabídka. Produkty jsou zpracovány z vysoce technických materiálů s dokonalou konstrukcí, nízkou hmotností a dlouhou životností. To, že výroba probíhá za dodržování těch nejpřísnějších podmínek pro zachování životního prostředí, je pro samozřejmostí.

Nová Mimic materiálová technologie byla použita i v L.I.M kolekci. S její pomocí se tvůrcům podařilo vytvořit ultralehký a zároveň velmi lehce sbalitelný kousek do každého počasí. Duté vlákno, které je použito jako tepelná výplň je navíc obohaceno o graphenové nanočástice, které působí jako tepelný izolant a hřejí, i když je bunda mokrá nebo vlhká. Jde o univerzální modely, které využijete od podzimu do jara, a to buď jako samostatnou větruodolnou vrstvu, nebo jako termoizolační vrstvu pod nepromokavou bundu.

Pokud si potrpíte na vysoce zátěžové outdoorové aktivity, můžete vyzkoušet například péřovou bundu, která je tak lehká, že si ani nevšimnete, že už ji máte na sobě, a přitom budete v suchu, teple a pohodlí. Svrchní materiál je velice lehký, zároveň pevný a je ošetřen DWR úpravou proti vodě.

Máte rády teplo a pohodlí? Tak potřebujete dlouhý péřový kabát, který vás spolehlivě ochrání a zahřeje, když venku klesnou teploty k bodu mrazu. Je zateplený kvalitním peřím a v oblasti ramen a kapuce je přidáno umělé vlákno pro lepší výhřevnost a nadýchaný vzhled. Středový zip je oboustranný pro lepší mobilitu a větší pohodlí. Rukávy mají vnitřní elastické manžety, který zabraňují úniku tepla. Svrchní materiál je velice lehký, zároveň pevný a je ošetřen DWR úpravou proti vodě.

Zajímavým kousek je zateplená sukně, kterou můžete použít také jako přehoz přes ramena nebo něco na sezení? Univerzální kousek na všechno a pro všechny! Základem je Mimic materiálová technologie. Duté vlákno, které je použito jako tepelná výplň je navíc obohaceno o graphenové nanočástice, které působí jako tepelný izolant a hřejí i když je wrap mokrý nebo vlhký. Zavinovací konstrukce má zapínání na druky, díky jemuž tento model jednoduše obléknete i svléknete.

 

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Ultralehké modely do každého počasí”

Napsat komentář