Rubriky

Po čem holčičky touží

Čím potěšit malé princezny pod stromečkem? Tím si před Vánoci láme hlavu většina rodičů. Přinášíme několik tipů na dárky, které rozzáří oči každé malé slečny, ať už touží po roztomilém kamarádovi, o kterého se mohou starost a sdílet s nimi svá tajemství, nebo milují tvoření a pestrý svět fantazie.

Nerozluční kamarádi

Roztomilá plyšová interaktivní srnečka KARAMELKA z hebké plyše je měkoučká a jako stvořená k mazlení při usínání. Povypráví dětem krásné pohádky na dobrou noc, na výběr je ze tří příběhů – Popelka, Zlatovláska a Na vlásku. Každá pohádka trvá okolo 2 minut, takže je pro usnutí těch nejmenších ideální. Srnečka Karamelka měří 36 cm a je vhodná pro děti od 2 let.

Věrným přítelem a společníkem na každý den se stane také interaktivní plyšový králíček BANY, který miluje drbání na zádech a bude chtít být svému lidskému parťákovi pořád na blízku. Bany má heboučkou srst, hýbe ušima, hopká a vydává roztomilé zvuky. Je sice plachá a vyleká se, když uslyší hlasitý zvuk, ovšem jinak si s ní děti užijí spoustu legrace!

Kdykoliv k pomazlení a hraní je připravená také KOČIČKA AMÁLKA ze série MY FUZZY FRIENDS MAZLIVÁ ZVÍŘÁTKA. Tato kouzelná interaktivní hračka reaguje na dotek a interakci s dětmi více než 50 různými zvukovými a pohybovými projevy, což zaručuje nekonečnou zábavu! Plyšové tlapky kočičky Amálky se pyšní speciálními klouby, které lze roztáhnout – kočička tak dokáže děti sama obejmout a přitulit se k nim. Děti ji mohou hladit, lechtat, krmit, utřít jí nos nebo ji dokonce uložit ke spánku. Je skoro jako živá! Kromě kočičky Amálky jsou k dispozici i další milá zvířátka, jako je koala Eda nebo pejsek Ferda. Děti si tak mohou vybrat své nejmilejší zvířátko, které je pobaví při každé příležitosti!

Na vlně kreativity

Se sadou AIRBRUSH PLUSH mohou děti pomalovat roztomilé plyšové zvířátko pomocí speciální airbrush pistole. Vybrat si mohou pejska nebo jednorožce, kterého ozdobí podle vlastní fantazie nebo pomocí samolepících šablon. A až se jim vytvořený design přestane líbit, stačí plyšáka vyprat a mohou začít zdobit znovu. Součástí balení je plyšové zvířátko, airbrush pistole, 3 různé barevné náplně, 120 různých šablon, plastové, ochranné rukavice a návod.

O kreativní zábavu plnou barev se postará úžasná SO SLIME DUHOVÝ SLIZ PRAČKA. Dívky si s ní mohou vytvořit vlastní prádelnu, ve které vytvoří unikátní batikovaný sliz. Stačí do pracího bubnu vložit průhledný sliz, nakapat do pračky barvy a zapnout praní. Barvy se promíchají a vznikne originální batikovaný vzor. Tak jednoduché, a tak zábavné!

Zakoupíte v prodejnách a na e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Po čem holčičky touží”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *