Rubriky

Vánoční kolekce ilustrované Lelou Geislerovou

Ekologické papírnictví Be Nice má pro milovníky papíru připravené zbrusu nové vánoční motivy, které navrhla výtvarnice a ilustrátorka Lela Geislerová. První motiv s názvem Zimní radovánky je inspirovaný oblíbenými zimními aktivitami jako je koulování, dovádění na saních, bruslení a lyžování. Druhý nese název Vánoční pohádka a je plný ozdobiček, cukroví, perníčků, zlatých prasátek, vánočních stromečků, prostě všeho krásného, co na Vánocích milujeme.

Balící papíry jsou z pevného, recyklovaného materiálu, na zadní straně potištěné jemnou mřížkou pro jejich snadné stříhání. Všechny produkty jsou vyrobeny v rodinné tiskárně Be Nice v Jesenici u Prahy.

S novými motivy jsou kromě balicích papírů samozřejmě připravené i další produkty, aby pro vás balení bylo co nejjednodušší a vypadalo dokonale.  V nabídce jsou klip klop papírové krabičky, jmenovky i samolepky. Tyto věci si můžete podle potřeby koupit zvlášť anebo zabalené v sadě, za zvýhodněnou cenu.

Přidáváme ještě několik tipů na vánoční dárky, které potěší vaše blízké.

Pro ženy:

Fotoalba – v nabídce jsou čtyři motivy fotoalb s názvy Adventure, First moments, Couple goals a Me time, které naznačují, na jaké příležitosti jsou vhodné. Každé album má 40 stran a potěší všechny, kdo si chtějí uchovat vzpomínky v jedinečné podobě a s možností se k nim kdykoliv pohodlně vrátit.

Domácí kuchařka – váš poklad, kam si budete zapisovat všechny oblíbené rodinné recepty. Kuchařku můžete vyzdobit i fotkami, které na stránku upevníte pomocí přiložené washi pásky.

Pro muže:

Diář 365 Sobě – přehledný elegantní diář s inspirativní moudrostí Tomáše Bati. Prostor pro praktické plánování i na poznámky, nápady, postřehy. Barevné provedení v černé nebo černé s bílým potiskem.

Knížka Mé lásce – dárek pro vaši druhou polovičku, kterým ji vyjádříte svůj vděk a své city tím nejjemnějším a nejkrásnějším způsobem.

Pro děti:

Památníčky v červeném nebo modrém designu se zajímavým vázáním, pro uchování vzpomínek ať už ve formě obrázků nebo textů od rodiny a přátel.

Více najdete na www.benice-shop.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Vánoční kolekce ilustrované Lelou Geislerovou”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *