Rubriky

Poetická vonná kytice

Kolekce vůní Les Fleurs de Lanvin uvedená v roce 2022, vyzařuje optimismus a delikátnost skrze tři poetické vonné kytice v jemných pastelových barvách. Vezme vás na procházku do samotného srdce snového přírodního světa, v němž něžné a mysl zklidňující květiny symbolizují rozkvétající život. Po úspěchu prvních tří vůní z této kouzelné zahrady přichází kolekce Les Fleurs de Lanvin s nejnovějším přírůstkem v podobě další fantastické kytice – Sweet Jasmine.

Po romantické Water Lily, vyzývavé Blue Orchid a zářivé Sunny Magnolia je něžná vůně Sweet Jasmine oslavou jemnosti okvětích lístků jasmínu obalených ranní rosou, jejichž delikátní vůně se vznáší vzduchem na vlnách lehkého větříku. Jeho svěžest se prolíná s hřejivostí prvních slunečních paprsků, okamžitě probudí všechny smysly a nakopne tělo i mysl.

Okouzlující svěží květinově zelená vůně

V ranním, sluncem prozářeném vzduchu se vznášejí svěží zelené lístky čaje s doteky jiskřivého bergamotu. K nim se postupně přidává záplava okvětních lístků jasmínu, magnólie a pomerančového květu vytvářející neodolatelnou alchymii celé kompozice. Sladké bílé pižmo v závěru obklopuje elegantní cedrové dřevo, které dokonale podtrhuje svůdné ambrové tóny. Perfektně vyvážená směs svěžesti a jemnosti podněcující pocity svobody – ženská, elegantní a návyková. Autorem vůně je parfumér Nicolas Beaulieu.

Hlavní složky vůně:

–         bergamot, akord zeleného čaje, vodní ovoce

–         magnólie, jasmínový absolu, pomerančový květ

–         ambra, pižmo, cedrové dřevo

Poetický flakon

Stejně jako u předešlých vůní se i design flakonu Sweet Jasmine nese v duchu art deco stylu připomínající historické designy značky. Podoba flakonu staví na vznešené eleganci typické pro Lanvin. Křišťálově průzračné sklo, štíhlé linie a jemné hrany. Působí vznešeně a zároveň podněcuje touhu. Logo značky je jemně gravírované ve víčku: Jeanne Lanvin a její dcera, symbol věčné a bezpodmínečné lásky.

Tato moderně pojatá poetičnost se odráží i na podobě krabičky: vzájemně se proplétající rostliny tančí společně s motýly. Pozitivně působící kombinace odstínů vodní zelené a růžové evokuje radostnou jemnost vonné kompozice. V designu rozkvétá okouzlující svět hravých okvětních lístků v pastelových i zářivých odstínech, znázorňujících ladnou rovnováhu této zářivé harmonie.

K dostání ve FAnn parfumeriích a na fann.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Poetická vonná kytice”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *