Rubriky

Svůdně mužná vůně

V roce 2021 se zrodila vůně Phantom EDT by Rabanne: vůně, která zahájila novou převratnou kapitolu v oblasti luxusních parfémů a umožnila mužům překročit hranice všednosti a žít život podle svých nejodvážnějších a nejsebevědomějších představ. Letos se vrací v intenzivnějším provedení s novým silným příběhem, který má inspirovat další generace. Objevte Phantom Parfum: podmanivou novou vůni, která byla vytvořena, aby odhalila tajemnější, záhadnější tváře mužnosti a sváděla od prvního okamžiku.

Na počest této nové inkarnace se slavný herec a hudebník Charlie Heaton ze seriálu Stranger Things stal globálním ambasadorem značky Rabanne a vystupuje v nové kampani, která zachycuje neodolatelného ducha parfému Phantom.

Phantom Parfum – kompozice

Phantom Parfum je bezstarostný muž, který si razí vlastní cestu a řídí se žárem svých emocí, a přichází s novým typem svádění, které je protkáno temnotou. Je intenzivní, silný a nekonečně magnetický, ztělesňuje drásavou mužnost, která slouží jako výzva pro všechny muže, aby v sobě našli auru Phantoma.

Spojením zkušeností, odborných znalostí a tvůrčí vize parfumérek Juliette Karagueuzoglou, Anne Flipo a Dominique Ropion představuje Phantom Parfum novou éru elektrizujících vůní pro muže.

Každý vzácný tón vypráví příběh. Každá kapka zachycuje novou podmanivou auru, která prostupuje nocí. Výsledkem je výjimečná kompozice vytvořená tak, aby uvolnila ty nejmagnetičtější tváře smyslné mužnosti.

Na začátku vůně se objevuje levandule, která dodává energii a svůdnost zároveň. Hřejivé vanilkové srdce dodává vůni nový gurmánský aspekt s návykovou přitažlivostí. A konečně v základu dodává vetiver a minerální pižmo zemité, dřevité tóny a bohatou smyslnost, která jen lehounce naznačuje hranici nočního dobrodružství.

Černý flakon

Nový parfém Phantom Parfum si zachovává svůj ikonický vzhled, ale je laděn do temnější a ostřejší estetiky. Vylepšený design, který odráží nejmagnetičtější aspekty mužnosti, je fascinující a zároveň sofistikovaný, je společníkem pro jeho tajemnou stránku. Pro Phantom Parfum se prvek na hrudi originálu mění z chromatické stříbrné na matnou černou jako označení svůdné aury uvnitř.

Novou vůni Paco Rabanne seženete ve vaší oblíbené parfumerii.

Charlie Heaton

Anglický herec a hudebník Charlie Heaton je světovou hvězdou a atraktivní tváří nové generace. Během dospívání hrál v několika kapelách a jeho průlomovou hereckou rolí byla postava Jonathana Byerse v populárním mystickém dramatu Stranger Things od Netflixu. Objevil se také ve filmech Shut In, As You Are, Marrowbone, The New Mutants, v kritiky oceňovaném romantickém dramatu The Souvenir Part II a ve filmu No Future z roku 2021.

Jeho vášeň pro hudbu, rebelský duch a odhodlání prosadit svůj vlastní styl, energii a talent činí z Charlieho ztělesnění muže Phantom Parfum. Je přitažlivý, drzý a je silou budoucnosti, neboť sdílí ducha a nonkonformní charisma, které jsou srdcem značky Rabanne.

Kampaň

Nová kampaň v režii vynikajícího fotografa a filmaře Matta Lamberta vystihuje bezstarostného, ale zároveň neodolatelného ducha tohoto muže a zve vás do nočního království Phantom Parfum. Ve vzrušujícím videoklipu s novým ambasadorem Phantom Charliem Heatonem v hlavní roli ožívá příběh za doprovodu kultovního soundtracku Let’s Dance od Davida Bowieho. Odehrává se v Paříži po setmění a prochází jím jeho magnetická aura, zatímco jeho emoce osvětlují panorama města za ním. Jeho nezkrotná síla, ovládaná rozbouřenými vášněmi, pulzuje nocí, zatímco se v rychlosti řítí prázdnými ulicemi.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svůdně mužná vůně”

Napsat komentář