Rubriky

Příval odvážné mužnosti

Na rok 2023 připadá 25. výročí ikonické vůně, původní toaletní vody BOSS Bottled. Aby tuto událost oslavila ve velkolepém stylu, představuje společnost BOSS Fragrances svou novinku: BOSS Bottled Elixir. BOSS Bottled Elixir je nejnovější olfaktorickou kapitolou rodiny BOSS Bottled, která představuje novou interpretaci moderní mužnosti.

Každé čtyři sekundy se na celém světě prodá jeden flakon, a tak je jedinečná vůně BOSS Bottled neodmyslitelnou součástí pánské péče. Tato ikonická, nadčasová vůně je poctou vrozené sofistikovanosti, navržená tak, aby vyhovovala všem aspektům současného muže. Elixír BOSS Bottled je dosud nejkoncentrovanější vůní Bottled. S elegantní rafinovaností vás povzbudí, abyste našli svou vnitřní sílu a stali se svým vlastním BOSSem.

Vůně BOSS Bottled Elixir, která posouvá tento oblíbený typ vůně do prémiové sféry, představuje novou interpretaci ikony s energickým vyjádřením, jež slibuje nepřekonatelnou intenzitu a pohlcující zážitek, který dodává sebedůvěru, odvahu a ambice.

Maximální intenzita

Nová vůně Elixír je podmanivá, s vysokou koncentrací luxusních ingrediencí. Vrchní tóny kadidla a esence kardamomu působí hřejivým, energickým dojmem, zatímco srdce z vetiveru a pačuli láká zemitým dotekem. BOSS Bottled Elixir se rozvíjí a odhaluje základ z esence cedrového dřeva a labdanum absolute, který podává silné dřevité charisma a příval odvážné mužnosti.

Tato nová vůně, kterou vytvořila legendární mistryně parfémů Annick Menardo – tvůrkyně charakteristické vůně BOSS Bottled – v úzké spolupráci se Suzy le Helley, je oslavou znovuobjevení moderní klasiky.

Nalezněte své vnitřní světlo

Tuto novou kapitolu podtrhuje jedinečný skleněný flakon BOSS Bottled, jehož hluboký černý dekor ustupuje zářivému světlu uprostřed a vystihuje koncept BOSS, který hledá své vnitřní světlo. Zářivý keramický povrch a kartáčovaný ledově zlatý uzávěr ještě více pozvedají eleganci tohoto nového výtvoru v rámci příběhu BOSS Bottled.

Již 25 let inspiruje značka BOSS Bottled cílevědomé muže k tomu, aby se chopili každé výzvy a zároveň zůstali věrní svým životním hodnotám, kterými jsou poctivost, čestnost a autenticita. V nové kampani BOSS Bottled Elixir vystupuje všestranně talentovaný hollywoodský herec Chris Hemsworth, globální tvář značky BOSS Bottled. Mezinárodně uznávaný, ale vždy skromný herec je definován mnohem více než jen úspěchem na filmovém plátně. Hemsworth je všestranným a inspirativním archetypem moderního BOSSe a je dokonalou tváří další kapitoly této ikonické rodiny vůní.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Příval odvážné mužnosti”

Napsat komentář