Rubriky

Řešení pro jemné a řídké vlasy

Mnoho lidí trápí jemné a řídké vlasy, což se může podepsat do velké míry na jejich sebevědomí. Na kvalitě vlasů se významně podpisuje genetická výbava, ale také životní styl. Svou roli hraje stres, životospráva, ale i péče. Poptávka po kosmetických produktech, které vlasy posílí a vykouzlí na nich objem, je proto stále velká. Dokazuje to fakt, že slovní spojení „vypadávání vlasů“, vzrostlo v roce 2022 oproti předchozímu roku o 327 %. Značka vlasové péče John Frieda přichází s řešením a představuje novou řadu PROfiller+, která je určena pro péči o jemné vlasy.

Nová řada PROfiller+ čerpá inspiraci z ingrediencí určených původně pro péči o pleť jako je kyselina hyaluronová a biotin. Tyto látky zvyšují objem vlasů, posilují vlasová vlákna a snižují jejich vypadávání v důsledku lámavosti.

Přípravky jsou založeny na jedinečné technologii Texture Building Network Technology, která zvyšuje celkovou sílu a plnost vlasů tím, že upravuje a vytváří mezery mezi vlasovými vlákny, takže vlasy vypadají ve výsledku plnější a hustší. Zároveň jsou pružné a hebké na dotek, což vám hned zvedne sebevědomí.

3 kroky k hustším vlasům – portfolio řady PROfiller+

  1. NOVÝ PROfiller+ Posilující šampon

Šampon obsahuje micely, což jsou jemné čisticí částečky, které odstraní nečistoty a vlasový maz. Receptura zároveň posiluje vlasová vlákna po celé jejich délce zvenčí, ale i zevnitř.

Použití: Aplikujte šampon na vlhké vlasy, jemně promasírujte, aby se vytvořila pěna a důkladně opláchněte.

  1. NOVÝ PROfiller+ Posilující kondicionér

Speciální receptura využívá technologii Texture-Building Network, která posiluje texturu vlasů a zvětšuje prostor mezi jednotlivými vlasovými vlákny. Současně jemné a tenké vlasy vyživuje a pečuje o ně.

Použití: Po umytí vlasů posilujícím šamponem PROfiller+ naneste na ještě vlhké vlasy kondicionér, rovnoměrně rozetřete a následně důkladně opláchněte.

  1. Nový PROfiller+ Posilující sprej

Lehoučký sprej, který na vlasech rovnoměrně vytvoří ochranný film. Současně vlasům poskytne lehkou fixaci a připraví je tak na styling, který následně vydrží. Účes pak neplihne a drží dlouho svůj tvar. Sprej současně chrání vlasy před působením tepla to do 220 °C.

Použití: Umyté vlasy vysušte ručníkem a aplikujte na ně rovnoměrně posilující sprej. Důležité je nanést ho i ke kořínkům a do spodních vrstev vlasů. Vlasy následně rozčesejte hřebenem. Pro dosažení maximálního objemu vlasy vysušte fénem přes kulatý kartáč.

Trio produktů John Frieda PROfiller+ neobsahuje žádné silikony ani parabeny a je vhodné pro vegany. Hodí se pro barvené i nebarvené vlasy a je určen k použití při každém mytí a úpravě vlasů.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Řešení pro jemné a řídké vlasy”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *