Rubriky

Stavebnice podporují fantazii

Nabízejí dětem nekonečně mnoho možností, jak probudit fantazii a vybudovat si svůj vlastní svět. Současně podporují rozvoj jemné motoriky a logické myšlení. Pořiďte svým nejmenším stavebnici nebo puzzle, se kterými se rádi přenesou do říše snů.

Kouzelný svět fantazie

Děti již od 3 let se zábavnou formou seznámí se zákonitostmi fyziky díky MAGNETICKÉ STAVEBNICI MAGNETIC SHEET 30. Díky jednoduchému systému sestavení a nekonečnému množství kombinací si ji zamilují holky i kluci. Mohou stavět podle předlohy nebo vlastní fantazie. Stavebnice má pozitivní vliv na jemnou motoriku a abstraktně vizuální představivost dítěte.

Se stavebnicí CESTA KOLEM SVĚTA od LEGO® Classic se děti vydají na dobrodružnou jízdu. Stavebnice přináší 15 nápadů na stavění a mapu kontinentů. Děti si z ní mohou postavit zvířata a předměty z celého světa a pak je umístit na domovské kontinenty na barevné mapě. Inspirativní modely zvířat a předmětů podnítí dětskou kreativitu a rozvinou tvůrčí dovednosti.

PUZZLE 3D HARRY POTTER: BRADAVICKÝ HRAD dětem nabídne unikátní kombinaci skládání puzzle a stavění 3D modelu. Dívky i chlapci si tak mohou postavit Astronomickou věž Bradavického hradu z 540 dílků! Kvalitní, pevné, plastové puzzle dílky s technologií Easyclick, zajistí stavění bez nutnosti lepení a pevnost modelu. Tento model Astronomické věže lze spojit s modelem Velké síně, díky čemuž vznikne velkolepá replika Bradavického hradu.

Nohama na zemi

Ti, kteří stojí radši pevně nohama na zemi ocení realistické PUZZLE MAPA ČESKÉ REPUBLIKY 160 ks. Zeměpisné puzzle pro milovníky cestování děti seznámí s mapou naší republiky a ilustracemi v podobě památek a turisty vyhledávaných míst od českého výtvarníka. Skvěle se zabaví a pomůže jim naučit se, jaké pamětihodnosti, stavby či přírodní útvary u nás naleznou.

Pro úplně nejmenší děti jsou tady Pěnová Puzzle o velikosti cca 32 cm x 32 cm x 10 mm. V balení je 9 ks pěnových čtverců s motivem zvířátek a dopravních prostředků. Pěnová podlahové puzzle s vroubkovaným povrchem a vyjímatelnými částmi jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti. Jsou měkká, omyvatelná a zdravotně nezávadná, navíc tlumí hluk a skvěle izolují.

Výrobky zakoupíte v prodejnách a e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Stavebnice podporují fantazii”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *