Rubriky

Strašidelná legrace

Každý se občas rád bojí. Nalaďte se na děsivou vlnu a užijte si s dětmi strašidelně dobrou zábavu při příležitosti populárního svátku Halloweenu. Vstupte společně do tajemného kouzla duchů a magie.

Kouzelná proměna

Parádní kosmetická sada s make-upem, nalepovacími nehty a nosem je naprostou nezbytností pro všechny malé čarodějnice, které se chystají na karneval či halloweenskou party. ČARODĚJNICKÝ SET obsahuje všechny doplňky, které holčičky potřebují, aby byla jejich proměna skutečně originální! Pro dosažení dokonalého výsledku balení obsahuje make-up, štětec, houbičku, černé nehty, nos a lepidlo.

Fanoušci legendárního čarodějnického učně bezpochyby ocení stylový dětský KOSTÝM HARRY POTTER DLX, díky němuž si vyzkouší, jaké je to být v kůži Harryho Pottera. Balení obsahuje plášť Nebelvírské koleje, plastovou kouzelnickou hůlku a typické kulaté brýle.

Nebojte se bát

Strašidelnou zábavu, při které vám bude tuhnout krev v žilách, si užijete s napínavou společenskou hrou pro celou rodinu LOVEC DUCHŮ. Figurka kostlivce promítá na stěnu nebo na strop obrysy duchů, které je potřeba zasáhnout speciální laserovou pistolí. Oživte kostlivce, nabijte pistoli a zamiřte! Obrysy duchů se promítají vždy jen na chvíli, takže musíte mít dobrý postřeh a přesnou mušku. Pistole počítá počet zásahů. Hra je určena pro 2 hráče.

Strašidelná pohoda

Udělejte si chvilku jen pro sebe. Skvělým doplňkem se k tomu nejen v tomto období může stát keramický hrnek v dárkovém balení s motivem kultovního animovaného filmu Nightmare before Christmas (Ukradené Vánoce) od režiséra Tima Burtona. Hrnek o objemu 410 ml je vhodný do myčky a mikrovlnné trouby.

Zakoupíte v prodejnách a na e-shopu Bambule.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Strašidelná legrace”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *