Rubriky

Svůdné prádlo v podzimních barvách

Podzim přináší dechberoucí barevné představení. Co bylo zelené, zbarví se do zlata a do hněda. Víno a ostatní plody získají barvu červenou přecházející až do tónů bordó. Jen noční obloha zůstává ametystově potemnělá s občasným třaskavým představením zářivých nebeských rojů. Přesně to byla inspirace pro barvy a vzory limitované kolekce prádla, kterou nyní představuje tým návrhářek a modelářek z TRIOLY.

 

Temná černá, ametystová s nádechem fialové, bordó, sytá červená v jemných ornamentech, zlatá evokující roje hvězd i něžné tělové tóny ladící se zrajícím obilím. „Podzimní modely vynikají také v materiálech – najdete tu italskou výšivku, jejíž vzor tvoří dohromady sedm barev, které oslnivě vynikají na černém podkladu,“ vysvětluje návrhářka a modelářka Dana Čermáková. „Vybrali jsme atraktivní černou geometrickou krajku s americkým „podpisem“, kterou jinde v Evropě nespatříte. Stejně tak vás ohromí dechberoucí krajka dovezená z francouzského Calais, kde ji vyrábí rodinná manufaktura založená ve stejném roce jako Triola, tedy v 1919.“

 

Modely komentuje specializovaná návrhářka a modelářka prádla, Dana Čermáková:

Podprsenka Jitřenka – bordó

„V Triole víme, jak je náročný aktivní život s velkým poprsím. Pro novou podprsenku Perfect-Fit jsme proto hledali inspiraci v hladkých koších zdobenými na středu a po obvodu dechberoucí krajkou. Ta využívá dvoubarevného efektu bordó krajky na tělovém podkladu. Přivezli jsme ji pro vás z Calais od tradiční rodinné firmy, založené roku 1919 stejně jako Triola.“

Bezešvá podprsenka s košíčky s úpravou Ultrafine je jen velmi tence vyztužená a má zmenšující efekt. Díky flexi kosticím vás podprsenka podrží, ale nebude omezovat. Širší ramínka jsou vyzdobena luxusní francouzskou krajkou. Vysoký střed a pevný obvod jsou jen dalšími skvělými výhodami pro velká prsa! Najdete ve vybraných velikostech košíčků od C do I, s obvody od 70 do 95.

 

Temná je noc, jen hvězdy září na obloze

Podprsenka Kometa nevyztužená s kosticemi – černá výšivka se 7 barvami

„Nevyztužená podprsenka je inspirována nebeskou kometou, která když se vzácně ukáže, nabídne opravdu mimořádnou podívanou. Pokochejte se hebkou italskou výšivkou na vrchní části košíčků. Moderní etno vzor tvoří dohromady sedm barev, které oslnivě vynikají na černém podkladu. Praktickou funkci plní výšivka zejména při skrytí asymetrie prsou. A co dělá střih dámské podprsenky Comfy-Fit skutečně komfortní? Zejména funkční široká ramínka, všité kostice s flexi koncovkami, nevyztužené koše z pevného úpletu a skutečně pevný obvod, který drží váhu poprsí tak, aby vás nebolela záda.“

Najdete ve vybraných velikostech košíčků od D do I, s obvody od 75 do 95.

 

Podprsenka Violka – ametystová

„Podprsenka Violka ve střihu Perfect-Fit je inspirovaná barvou i vůní fialek. Svůdná a přitom pohodlná! Má bezešvé tence vyztužené koše a flexi kostice. Velké poprsí podrží obvod z úpletu z mikrovlákna i komfortní široká ramínka. Koše podprsenky mají úpravu Ultrafine, takže jsou vzdušné a pohodlné. Moderní lesklý geometrický vzor vytváří efekt stínování a směrem od výstřihu plochá krajka řídne. V Evropě tuto exkluzivní krajku nenajdete! Dovážíme ji pro vás ze zámoří od vyhlášených výrobců z USA. Výhodou tohoto moderního pojetí krajky je skutečnost, že se nerýsuje pod oblečením.“ Model najdete ve vybraných velikostech košíčků od E do I, s obvody od 70 do 95.

 

Podprsenka Maceška – černá

„Černá sexy podprsenka Maceška je ušita ve střihu Top-Fit! Květina, která nás inspirovala, je rozšířená po všech světadílech – je globální. Nepřekvapí vás tedy, že tuto exkluzivní krajku pro nás vyrobili v Americe a nabarvili v Rakousku. A nakonec jsme tuto podprsenku pro velká prsa ušili v Horním Jiřetíně. Tence vyztužená podprsenka s nízkým středem vám vykouzlí opravdu sexy dekolt. V pohodlí vás udrží bezešvé koše z komfortní pěny, které se vám vlivem tepla vašeho těla zcela přizpůsobí. Oporu při nošení dále poskytují všité kostice a příjemná ramínka. Kvalitní hladká geometrická krajka rafinovaně houstne směrem k dekoltu. Zároveň se nerýsuje pod oblečením. Efekt, který vytváří šedý koš a lesklá černá krajka, vám učaruje!“ Model najdete ve vybraných velikostech s košíčkyi od C do H, s obvody od 65 do 90.

 

Jako když zraje obilí

Podprsenka Pupalka – tělová

„Model podprsenky pro velká prsa Pupalka z limitované kolekce je inspirován květinou zosobňující zdraví a přirozenou krásu. Je ušitý ve střihu Perfect Fit. Absolutní komfort vám zajistí široká ramínka a elastický obvod. Hladké košíčky kryje italská výšivka nejvyšší kvality v romantickém květinovém vzoru. Velkou výhodou jsou flexi kostice, které se přizpůsobí vašemu každodennímu pohybu a nehrozí u nich zapichování do podpaží. Sháníte podprsenku pod bílé tričko nebo halenku? Tělová podprsenka s něžnou květinovou výšivkou doplní skvěle každý bílý outfit!“ Najdete ve vybraných velikostech košíčků od E do H, s obvody od 70 do 95.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Svůdné prádlo v podzimních barvách”

Napsat komentář