Rubriky

Tejpování pro omlazení pokožky

Elastické kineziologické pásky CureTape Beauty pomáhají vyhlazovat vrásky, redukovat hluboké rýhy, otoky či hojit jizvičky a akné. Díky pravidelné aplikaci dokáží neinvazivní formou nahradit chemické procedury či estetické zákroky. Jsou zcela bez vedlejších účinků a rizik spojených s aplikací výplní, botoxu či laserovými ošetřeními. Maximálních výsledků dosahují v kombinaci s masážemi a obličejovou jógou. Následujte nové trendy světového kosmetického průmyslu a objevte zázrak zvaný kosmetické tejpování.

Kouzlo kosmetického tejpování spočívá ve velmi rychlém efektu. Večerní aplikace a doporučené působení přes noc zajistí téměř okamžitý liftingový efekt. „Tejpy sama a pravidelně používám a dá se říct, že jsem jim doslova propadla. Během pár hodin pleť vyhladí, zjemní hluboké vrásky a jemné vrásky v podstatě odstraní,“ vysvětluje Markéta Ježková, výhradní distributorka CureTape® a CureTape Beauty® pro CZ & SK.

CureTape Beauty v sobě snoubí medicínské poznatky s inovativními kosmetickými postupy, založenými na přirozeném a neinvazivním přístupu k péči o pleť. Lepicí pásky pleť vypínají, napomáhají průtoku lymfy a krve, zajišťují odvod odpadních látek a prokrvení pokožky. To prokazatelně zlepšuje její stav a pružnost již po prvním použití. Pásky cíleně pomáhají zejména v oblasti kolem očí, úst, na čele, tvářích, krku, ale i v dekoltu. Pro tvarování a podporu poprsí se pak používá speciálně navržený BoobTape. Ten dokáže nahradit podprsenku a postarat se o diskrétní a efektivní fixaci pod každý druh oděvu.

Kosmetické pásky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s akrylovou lepicí vrstvou. Neobsahují latex, jsou 100% hypoalergenní a voděodolné. Jemný povrch byl speciálně navržený pro aplikaci na pokožku obličeje či dekoltu a je vhodný pro všechny typy pleti.

Více informací naleznete na www.beautytape.cz.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tejpování pro omlazení pokožky”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *