Rubriky

Tmavé barvy vlasů hlásí návrat

Ponořte se do hlubin barevné exprese s novou kolekcí odstínů iNOA Black Abyss, inspirovanou nejhlubšími místy na naší planetě. Znovuobjevte podmanivost tmavých barev s kolekcí Black Abyss, fantaskní škály devíti profesionálních iNOA receptur pro tmavé odstíny vlasů od L’Oréal Professionnel. Škála barev přináší kadeřníkům nové kombinace a inspirace díky jedinečnému patentovanému složení určenému pro nejtemnější tmavé odstíny s jemnými odlesky. Poháněná silou oleje, bez amoniaku.

 

Tmavá barva vlasů zažívá letos obrovský comeback díky výrazné podpoře ze světa módy, pop kultury a celebrit sociálních sítí. Příkladem za všechny je pět miliard vyhledávání hashtagu #blackhair na TikToku. Díky kolekci odstínů Black Abyss přichází L’Oréal Professionnel s devíti profesionálními recepturami iNOA pro tmavou s jemnými odlesky. Kadeřníci tak dostávají nový nástroj pro kreativní tvorbu s konkrétními kombinacemi a inspiracemi a milovníci tmavé barvy vlasů mají příležitost zcela bez zábran vyjádřit svůj styl pro rendez-vous se svým budoucím já.

Vyladěnost těchto tmavých odstínů je inspirována jak fantaskními barvami metaverza, tak nejhlubšími podmořskými propastmi naší zeměkoule. V hloubce více než 4 000 m pod mořem se ukrývají ty nejtemnější odstíny černé v celém vesmíru. Jsou tvořené nekonečnými náznaky barev, které jsou lidským okem nepostřehnutelné.

Kolekce Black Abyss obohacuje škálu barev iNOA širokou nabídkou různě výrazných tmavých odstínů ve 4 kategoriích. Odemyká nové záblesky sebevyjádření pomocí barevných stylů z jiného světa s náznaky hnědé, červené, kovové či duhové a až 100% krytím bílých vlasů.

V roce 2009 značka L’Oréal Professionnel rozvířila světový trh uvedením barev iNOA, které převrátily zaběhnuté přístupy k barvení vlasů. Tato první profesionální barva bez amoniaku, poháněná oleji, s patentovanou technologií Oil Delivery System (ODS), je ztělesněním špičkové profesionality, která přináší luxusní zážitek z barvení v salonu i doma. Barvy iNOA nabízí smyslový zážitek bez nežádoucí vůně s optimální šetrností k vlasové pokožce a dlouhotrvajícími výsledky. Vlasy jsou až o 48 % lesklejší* a barvy poskytují až 100% krytí bílých vlasů.

Kolekce Black Abyss přináší kadeřníkům další příležitost, jak poskytnout profesionální diagnostiku a barvu na míru se zaručeným výsledkem: dlouhotrvající, intenzivní barva díky technologii Oil Delivery System.

Vstupujeme do nové dimenze personalizovaného zážitku z barvení v salonu díky iNOA [iD], nejnovější profesionální aplikaci s technologií vlasové diagnostiky. S profesionální aplikací iNOA [iD], s technologií vlasové diagnostiky a virtuální zkouškou barev iNOA Black Abyss i dalších odstínů, L’Oréal Professionnel směruje kadeřníky i zákazníky do světa transformace, ve kterém jim představuje novou dimenzi jejich vlastní identity v nové barvě iNOA.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Tmavé barvy vlasů hlásí návrat”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *