Rubriky

V náruči hebkého modalu

Už jste někdy zkusila zajít do lesa a obejmout na pár minut pořádný strom, třeba lípu nebo dub? Cítit a přijmout jeho sílu, klid a energii? Že ne? Dobře, chápeme, tak to zkuste opačně – vklouzněte doma v posteli do náruče z bukového dřeva. Zvolte pro svůj spánek či relaxaci přírodní vlákno modal.

Modal je přírodní materiál, kterému se mezi odborníky přezdívá umělé hedvábí. Vyrábí se z celulózy bukového dřeva a je to vlastně druh viskózy. Nosí se příjemně, je velmi lehký, vzdušný, navíc skvěle odvádí pot a vlhkost a nemačká se tolik jako jiné materiály. TRIOLA z něj ráda šije spodní prádlo – košilky a pyžama. Modalová vlákna mají hladký a jemný povrch, což umožňuje docílit u textilie příjemného hedvábného lesku, zářivých stálých barev a stejnoměrného povrchu. Na omak je úplet z modalu velmi jemný, ale přitom dostatečně pružný a odolný. Svou měkkost a zářivé barvy si modal udržuje i po opakovaném praní, což je velkým pozitivem.

Jak lépe využít bonusy přírodních materiálů než pro chvíle odpočinku? A noční košilky z modalu jsou ideálním řešením. Musí přece být měkoučké, jemné, prodyšné a příjemné na tělo. A samozřejmě musí mít i atraktivní design – nešlo by to bez luxusní krajky či výšivky, ozdob, průstřihů, zavinovacího efektu, řasení a dalších rafinovaných prvků. Sexy a zároveň pohodlný by měl být i střih. Líbí se nám hlavně krajky kolem výstřihu a na rukávech, ale velmi přitažlivé jsou krajkové průstřihy v pase. Odhalí, naslibuje i krásně uspí…

Inspiraci najdete na www.triola.cz

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “V náruči hebkého modalu”

Napsat komentář