Rubriky

Intenzivní péče pro atopiky

Jste atopik a nedá se říct, že zimu očekáváte zrovna s nadšením? Není se čemu divit – zimní období totiž atopické pokožce neprospívá, právě naopak. Jde nejen o nízké teploty, vítr nebo mráz, ale také přechody z tepla do zimy a zpět, které pokožku stresují. Projevy bývají různé, od začervenání kůže, svědění, loupání pokožky až po její zvlášť nepříjemné praskání. To se může objevit kdekoli, na tváři, na těle nebo třeba na konečcích prstů.

Nepříjemné praskání konečků prstů každou zimu trápilo také spoluautora receptury přípravku NEODERM, Dr. Petra Svobodu. Jako atopik a současně odborník v oboru dermální péče řešil situaci po svém a vznikl NEODERM.

Jde o přípravek na pomezí krému a masti se zesílenou schopností přímé regenerace pokožky a mimořádným hojivým účinkem. NEOderm obnovuje lipidovou vrstvu pokožky, která je významnou ochrannou bariérou. Tak zamezuje jejímu dráždění zvenčí a současně ji zklidňuje. Hojivé procesy jsou podpořeny a dochází k úspěšné regeneraci postižených míst. Obnovuje se celistvost pokožky, která získává zpět svou odolnost, vláčnost a zdravý vzhled.

NEOderm MediCare

–         Zaceluje popraskanou pokožku

–         Působí proti praskání rtů

–         Pečuje o suchou pokožku při atopickém ekzému a lupénce

–         Je vhodnou péči po estetických zákrocích (AHA, dermabraze, laser, mezoterapie)

–         Vhodný na doléčení oparů

NEOderm MediCare zakoupíte e-shopu SynCare.

Tag

Mohlo by se vám také líbit...

0 Komentáře “Intenzivní péče pro atopiky”

Napsat komentář